400 x 600 Banner 1-min

اگر کرکره اتوماتیک شما خراب شده و به دنبال رفع خرابی و تعمیر کرکره برقی، تعمیرکار کرکره برقی هستید میتوانید روی کمک ما حساب کنید. تمامی خدمات تعمیرات کرکره برقی توسط آقای کرکره با پشتیبانی کامل و گارانتی در سرتاسر تهران انجام می شود که جهت مشاوره و یا اعزام نیروی تخصصی می توانید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید:

مزایای تعمیرات کرکره برقی

سرعت پاسخگویی مناسب

هر روز هفته از ساعت ۸ صبح تا ۲۰ پاسخگوی شما هستیم

ارائه پشتیبانی

در صورت بروز مشکل و خرابی شما را پشتیبانی می کنیم

ارائه قیمت مناسب

متناسب با درخواست و نیاز شما، مناسب ترین قیمت را ارائه می کنیم

تیم مجرب و متخصص

بیش از 14 سال است که در زمینه درب های اتومات بصورت تخصصی فعالیت می کنیم

خرابی های رایج در تعمیرات کرکره برقی

خرابی کرکره برقی خیلی کم اتفاق می افتد اما از آنجا که رسییگی فوری برای رفع خرابی و تعمیرات کرکره برقی اهمیت زیادی دارد،  بهتر است با ایرادات و مشکلات آن در هنگام خرابی بیشتر آشناشید.

خرابی کرکره برقی یا از استهلاک دستگاه در طول مدت زمان است یا از استفاده اشتباه و بی دقتی است و یا از خرابی قطعات است. یافتن علت خرابی در کرکره برقی و بررسی و برطرف کردن مشکل، سبب می شود کرکره برقی همانند روز اول برای شما کار خواهد کرد. خرابی کرکره برقی معمولا به صورت مکانیکی و الکترونیکی می باشد.

اگر بعد از زدن ریموت، درب باز نشود، نگران نباشید، ابتدا ریموت را بررسی کنید و از وصل بودن آن مطمئن شوید، در صورتی که ریموت شما مشکلی نداشته باشد با آقای کرکره تماس بگیرید تا شما را تلفنی راهنمایی کنند. درصورتیکه نیاز به تعمیرات داشته باشد در سریعترین زمان نیرو برای شما اعزا می شود. اگر هم که قابل تعمیر و راه اندازی توسط شما باشد به شما اطلاع داده می شود. بهتر است که ابتدا با خرابی های رایج در کرکره برقی آشنا شوید و سپس اقدام به تعمیر آن کنید.

 • تمام شدن باتری کنترل فرستنده کرکره برقی
 • خرابی سنسور چشمی درب کرکره برقی
 • مسیر قرارگیری کرکره برقی به ‌خوبی تراز نشده است.
 • وجود مشکل در فرستنده کرکره
 • چیزی مسیر کرکره برقی را مسدود کرده باشد.
 • فنر کرکره برقی شکسته باشد.
 • حد مجاز پایین آمدن درب به ‌درستی برای کرکره برقی تنظیم ‌نشده است.
 • قطع برق کرکره برقی (به عبارتی پریدن فیوز کرکره برقی)
 • ممکن است درب کرکره برقی به‌صورت دستی قفل‌شده باشد

برحی خرابی هایی که در مغازه ها بصورت متداول اتفاق می افتد:

 • قفل بودن کرکره برقی و استفاده از ریموت برای بالابردن کرکره
 • قرارگرفتن جسمی زیر کرکره برقی در هنگام پایین آمدن کرکره که سبب جدایی شفت از کرکره می شود.

آشنایی با بخش های کرکره برای تعمیر کرکره برقی

پیش از هرچیز ذکر این نکته حائز اهمیت است که همیشه کار را به افراد تخصصی بسپرید و اگر کرکره برقی شما دچار مشکل شده است اقدامات خودسرانه و بدون اگاهی انجام ندهید و تعمیرات آن را به افراد غیرحرفه ای نسپرید چرا که ممکن است خسارت سنگینی به شما وارد شود.

اگر اهل فن هستید و تمایل دارید خودتان تعمیرات را انجام هید با مراحل پایین شاید بتوانید خودتان برای تعمیران آن اقدام کنید. در واقع می توان گفت که تعمیرات کرکره های برقی شامل بخش های مختلف می شود که شما می توانید با پیروی از آن ها به آسانی متوجه خرابی کرکره خود شوید و در جهت رفع آن اقدام کنید. اگر هم که دوست دارید سریعتر برای رفع خرابی ان اقدام کنید بهتر است از یک متخصص و تعمیرکار همانند آقای کرکره کمک بگیرید. تعمیرات کرکره های برقی شامل قدم های گوناگون است که از جمله آنها می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

1.آشنایی با کرکره اتومات و برقی
شاید تصور کنید که این بخش نقش مهمی در زمینه تعمیرات کرکره های برقی ندارد ولی باید ذکر کرد که این بخش اولین قدم در تعمیرات کرکره برقی را تشکیل می دهد چرا که نوع موتور، نوع مکانیزم بازو بسته شدن همانند رول آپ، سایدرول، سکشنال ابتدای امر باید مشخص گردد. جنس خود کرکره، آلومینیومی، گالوانیزه، پلی کربنات و مورد کاربری آن که برای پارکینگ است یا ویلا یا انبار یا مغازه و …. و همچنین اندازه و ابعاد حدودی کرکره از آیتم هایی است که باید به آن توجه کرد.

 

2. با سیستم عملرد کرکره آشنا شوید!
این بخش در واقع شامل شناسایی سیستم های مختلف خواهد شد، سیستم مرکزی یا سنترال در واقع یک بخش مهم است که با قرارگیری موتور در میانه و روی شفت آن باعث چرخش می شود. تعدادی کاسه فنری شکل و یا شفت در قسمت مهم سیستم وجود دارد که با یکدیگر ادغام خواهند شد. کاسه فنرها در واقع نقش بالا و پایین آوردن تیغه ها را برای موتور آسان خواهد کرد. به این نکته هم توجه کنید که استفاده از این سیستم کاملا از رده خارج شده است و سیستم های جدیدتری با نام توبلار و ساید جایگزین آنها شده اند و همچنین کارایی های بسیار بهتر و به صرفه تری دارند.
مشکلات متفاوتی هم می توانند با ضعف سیستم سنترال بوجود آیند. به دلیل قرار گرفتن کاسه خود فنر به دور شفت ممکن است که قطر بسیاری در این بخش ایجاد شود که فضای لوله اصلی که تیغه دور آن می پیچد را بسیار زیاد خواهد کرد. به همین دلیل تیغه ها هنگام بسته شدن کرکره صدای زیادی را تولید خواهند کرد. در موقع شکست فنر، هیچ احتیاجی به عوض کردن یا تعمیر نیست در صورتی که در مدل های متفاوت فنر در کرکره برقی ممکن است که این فنر به صورت کامل حذف شده باشد. قبل از هر اقدام برای نصب سیستم، شما باید تمامی فنر ها را کوک کنید. طولانی بودن زمان نصب و همچنین تعمیر در این سیستم ها از جمله دیگر معایب در مدل های مختلف کرکره های برقی است.
سیستم های موتور توبلار یک مدل استوانه ای است که حدود 50 سانتی متر طول دارد. این مدل در کرکره های برقی از یک سمت وارد شفت خواهد شد و از طریق پیچ در آن ها ثابت می شود. جهت چرخش در قسمت متحرک موتور، شفت به صورت دایره ای حرکت خواهد کرد و تیغه هم به دور شفت باز می شود. کرکره های برقی با موتور ساید به دلیل قرار داشتن موتور خارج از لوله و عدم وجود فضای کافی دارای یک توانایی و قدرت بیشتر است که یک گزینه ایده آل برای درب های بزرگ به شمار می آید.

 

3. شناختن اجزای تشکیل دهنده برای تعمیرات کرکره برقی

بخش بعدی در تعمیرات کرکره های برقی شناختن اجزای مختلف آن است. در این قسمت اگر شما اجزای مختلف را نشناسید نمی توانید اقدام به تعمیر این بخش ها کنید. بخش های اختصاصی در تعمیرات کرکره های برقی شامل موتور، شفت، کاسه فنر، ناودانی و دیگر بخش ها خواهند شد. شفت در واقع به وسیله جوش دادن وصل می شود پس اگر مشکلی در این زمینه برای تعمیرات کرکره برقی در بخش شفت باشد شما باید آن را در محل های جوش بررسی کنید.
اولین بخش شامل تیغه میشود که جنس های مختلف دارد و از جمله آنها می توان به تیغه های آلومنیومی اشاره کرد که از جمله مهمترین هاست. بخش دوم شامل پل است. انحنا، پانچ کرکره، تیغه انتهایی، لاستیک انتهایی، کیس و همچنین دیگر بخش ها هم از جمله مهمترین قسمت های یک کرکره برقی هستند که کار تعمیرات را برای شما آسان تر خواهند کرد.
بهتر است که شما کار تعمیرات کرکره های برقی را از همین شناختن های بخش های کوچک آغاز کنید. زمانی که شما بدانید که کدام صدا مربوط به خرابی کدام بخش است بدون شک آسان تر می توانید کار تعمیرات را انجام دهید. پیشنهاد ما به شما این است که از یک فرد خبره در این زمینه کمک بگیرید. افراد بسیاری هستند که در زمینه های مربوط به تعمیرات کرکره های برقی فعالیت می کنند. این افراد در واقع دوره های تخصصی را در این زمینه گذرانده اند و به همین دلیل به شما کمک خواهند کرد که به آسانی کار تعمیرات را انجام دهید. شما می توانید در کوتاه ترین مدت زمان و با هزینه های مناسب این تعمیرات را انجام دهید پس اگر به دنبال یک تعمیرکار خبره هستید میتوانید همین حالا با ما تماس بگیرید!

بهترین تعمیرکننده کرکره برقی در تهران

تعمیر کرکره برقی فوری و شبانه روزی

خرابی کرکره برقی موضوعی جدی است که باید سریع به آن رسیدگی شود. اگر این کرکره اتوماتیک بری پارکینگ مورد استفاده شود که اگر دچار خرابی شود ساکنین از اینکه نمیتوانند ماشین های خود را از پارکینگ خارج کنند و یا وارد کنند به شدت ناراحت خواهند شد و سبب چالش برای مدیر ساختمان می شوند و حتی ممکن است با یک شب پارک کردن خودرو در بیرون از پارکینگ اتفاق ناگواری رخ دهد که سالها در صدد جبران این خسارت باشید.

اگر کرکره برقی مربوط به مغازه باشد و دچار خرابی شود، اگر سریع رسیدگی نشود سبب خسارت برای آن مغازه و واحد تجاری می شود چرا که کسب درآمد در یک روز و یا حتی چند روز دچار اختلال خواهد شد. این موضوع برای انبارهای صنعتی، خودروهای خدماتی و … به همین صورت است و خرابی یک کرکره معادل خسارت روزانه اقتصادی است. آقای کرکره در تلاش است بتواند در سریع ترین زمان نیروهای خودرو به محل شما برای انجام امور تعمیرات ارسال کند.

کدام قطعه ممکن است خراب شده باشد؟

کرکره های برقی از قطعات بسیاری تشکیل شده اند که هر یک از آنها می توانند دارای بخش های مختلف باشند. موتور  متعلقات از جمله مهمترین بخشی است که ممکن است در یک کرکره برقی دچار مشکل شود. در واقع موتور کرکره برقی نیروی محرکه و نیروی بالا و پایین برنده کرکره است که با تبدیل الکتریسیته به نیروی مکانیکی کرکره را بالا و پایین خواهد برد. از مهم ترین و اصلی ترین دلایل خرابی کرکره برقی می توان به موتور آن اشاره کرد. موتور کرکره های برقی در واقع یکی از حساس ترین بخش های کرکره به شمار می آید که می بایست آن را جدی بگیرید چرا که بروز مشکل و خطا در آن می تواند امنیت فروشگاه و همچنین اداره و منزل شما را به خطر بیندازند. این موتورها معمولا دارای طول عمر بالایی هستند که اگر شما به درستی از آن ها استفاده کنید تا سالها می توانید از آن ها استفاده کنید.
خرابی ریموت کرکره برقی هم ممکن است که دچار مشکل شود. ریموت در واقع وسیله ای است که می توانید به کمک آن کرکره برقی را بالا و پایین ببرید یا در وضعیت سکون قرار دهید. بخاطر افتادن ریموت در آب، ضربه و … ریموت دچار خرابی می شود. در صورتی که ریموت ها دچار مشکل شوند و یا اینکه باتری های آن تمام شده باشند کرکره هم کار نخواهد کرد. برای اطمینان از سالم بودن ریموت و همچنین پر بودن باتری کرکره برقی، در حین فشردن دکمه های آن به چراغ های ریموت دقت کنید، در صورتی که باتری ها شارژ لازم داشته باشند چراغ خاموش و یا کمرنگ خواهد بود که خود نشان از این است که کنترل کرکره برقی باتری ندارد.
همچنین تیغه های کرکره های برقی هم ممکن است که دچار مشکل شوند. تیغه ها نمای ظاهری کرکره های برقی هستند که بدنه اصلی آن را نیز تشکیل می دهند. در صورتی که تیغه ها دچار صدمه و یا جابجایی شوند، فعالیت آن ها دچار مشکل خواهد شد. در برخی از موارد کارشناسانی که در زمینه تعمیر این کرکره ها فعالیت می کنند می دانند که اگر این بخش دچار مشکل شود به طور حتم فعالیت کرکره برقی دچار مشکل خواهد شد و به طور کل مختل می شود. خرابی های مربوط به تیغه های کرکره های برقی را باید جدی بگیرید. جهت رفع فوری کرکره برقی می توانید با آقای کرکره تماس بگیرید.

تعویض و تعمیر برد کرکره برقی

برد یکی از مهم ترین بخش های کرکره برقی است. خدماتی که در زمینه تعمیرات برد کرکره برقی انجام می شود به دلیل پیچیدگی هایی که در این زمینه وجود دارد به دانش بالایی نیاز دارد و کاملا هم تخصصی است. پس بهتر است برای تعمیرات برد از افراد خبره در این زمینه کمک بگیرید زیرا فرد مورد نظر باید به خوبی با این قطعات آشنا باشد و ایرادات موجود را تشخیص دهد.

تعویض قطعات کرکره برقی

یکی از مهم ترین بخش هایی که در تعمیرات کرکره برقی باید به آن دقت کنید تعویض قطعات کرکره برقی است. البته باید به گارانتی آنها توجه شود که هزینه مازادی را برای تعویض آن پرداخت نکنید. افرادی که از آقای کرکره اقدام به خرید کرکره برقی کرده باشند گارانتی و ضمانت برای قطعات را دریافت کرده اند. فروش، تعویض و همچنین تعمیر بخش های مختلف کرکره برقی باعث می شود که بتوانید آسان تر از آن ها استفاده کنید.
با توجه به هزینه های مربوط به تعمیرات و همچنین تعویض قطعات، بسیار مهم است که در مرحله اول عیب یابی به خوبی انجام شده و محصولاتی که قیمت مناسبی دارند جایگزین قطعات مشکل دار شوند. آقای کرکره به دلیل همکاری با تولید کنندگان و واردکنندگان متفاوت این کار را با کمترین هزینه برای شما انجام خواهد داد.
هدف ما این است که شما بتوانید با کمترین هزینه ها موتور و دیگر بخش ها را تعویض کنید. البته دقت داشته باشید که هم اکنون با افزایش قیمت ها، تعمیرات به صرفه تر از جایگزینی قطعات کرکره برقی است.

تنظیم میکروسوئیچ کرکره برقی

یکی از بخش های کرکره برقی میکروسوئیچ است. که شما توسط آن میتوانید تراز بالا و پایین کرکره برقی را مشخص کنید. در موتور ساید، شما دو عدد چرخ دنده را خواهید دید که به رنگ طلایی است. یکی از این چرخ دنده ها برای تنظیم بالا و دیگری برای تنظیم پایین کرکره است.
به عنوان مثال برای اینکه بتوانید حد بالای کرکره را تنظیم کنید ابتدا باید آن را توسط ریموت کرکره به سمت بالا ببرید و هر جایی که میخواهید کرکره بایستد کلید توقف را بزنید. سپس به دنبال چرخ دنده طلایی خواهید رفت تا با قطع کن سمت راست برخورد کند و صدای تلق رله هم قطع شود. با این کار شما می توانید به آسانی و در کوتاه ترین مدت زمان ممکن میکرو سوئیچ را تنظیم کنید.
معمولا در پکیج هایی که توبولار هستند یک قطعه وجود دارد که به آن ها آچار تنظیم گفته می شود. در صورت نداشتن این قطعه می توانید از آچار آلن استفاده کنید. اگر خوب دقت کنید می بینید که روی آن ها دو عدد سوراخ وجود دارد که یکی برای تنظیم حد پایین مورد استفاده قرار می گیرد و دیگری برای تنظیم حد بالا.
پس از اینکه کرکره برقی را نصب کردید، کرکره باید روی موتور بایستد و به دو سوراخ موتو هم دقت کنید. کنار این دو سوراخ هم دو عدد پیکان وجود دارد که یکی از آنها به طرف کرکره نشانه رفته است و دیگری در جهت مخالف کرکره برقی نشانه گرفته خواهد شد. در کنار میکروسوئیچ یک عدد موتور توبلار با یک پیکان خمیده وجود دارد. آچار تنظیم میکروسوئیچ در واقع داخل سوراخ در جهت پایین قرار خواهد گرفت و آچار را به اندازه مناسب بچرخانید. ریموت را به طرف های مختلف هم برسانید و حال به آرامی با دقت میکرو سوئیچ را به طرف مثبت بچرخانید. با این عمل خواهید دید که کرکره به صورت تکه تکه به سمت پایین خواهد رفت و این عمل تا رسیدن کامل کرکره به زمین هم ادامه خواهد داشت.

قطعی برق کرکره برقی

یکی دیگر از مشکلاتی که در کرکره برقی ایجاد می شود قطع برق است. اگر شما دکمه فرستنده را می زنید و صدای موتور را هم می شنوید ولی درب کرکره برقی باز نمی شود، ممکن است که مشکل از سوئیچ برق باشد. هر کرکره برقی در واقع یک سوئیچ دارد که در صورت فشار دادن آن، کرکره برقی با ریموت کار نخواهد کرد. این امر امکان باز و بسته کردن دستی درب را نیز ایجاد می کند تا ماشین شما در پارکینگ گیر نکند. البته اینکه شما بتوانید درب را به صورت دستی باز و بسته کنید نشان دهنده این نیست که درب کرکره برقی شما دیگر کار نخواهد کرد بلکه به این معناست که شما می توانید از این بخش استفاده کنید تا زمانی که کرکره برقی شما مجددا به کار بیفتد و فعال شود.
این سوئیچ در واقع به صورت یک طناب یا یک بند است که کشیده می شود و گاهی هم به صورت کلیدی مورد استفاده قرار می گیرد و قطع و وصل می شود. گاهی اوقات اما این کلید به صورت تصادفی فعال خواهد شد و ممکن است که مشکلاتی در این زمینه و در رابطه با موتور ایجاد شود.
در این صورت اگر چنین اتفاقی رخ داد، شما باید دوباره کلید را فشار دهید تا بین موتور و کرکره و فرستنده ارتباط برقرار شود. پس از این کار باید فرستنده خود را چک کنید تا مطمئن شوید که درب شما باز می شود. این گزینه در انواع کرکره برقی قدیمی به منظور افزایش امنیت مورد استفاده قرار گرفته است. بدین صورت درب کرکره برقی از داخل قفل می شود و امکان باز کردن آن هم وجود نخواهد داشت.

در رفتن یا از ریل خارج شدن کرکره برقی

یکی دیگر از مشکلاتی که حین استفاده از کرکره برقی ایجاد می شود خارج شدن قطعات آن از ریل است. زمانی که شما از یک کرکره اتوماتیک استفاده می کنید ممکن است که به دلایل مختلف این اتفاق رخ دهد. بهتر است در چنین موردی حتما با متخصص تماس و تعمیرکار حرفه ای تماس بگیرید.

تعمیرات کرکره برقی تهران

پریدن کد ریموت، مشکل ریموت کرکره برقی

یکی دیگر از مشکلی که اکثرا در حین باز نشدن درب کرکره برقی ایجاد می شود، تمام شدن باتری کنترل فرستنده است. بنابراین قبل از هر اقدامی باید باتری کنترل خود را بررسی کنید. مشکلاتی که در ریموت کنترل کرکره برقی ایجاد می شود معمولا بسیار رایج هستند. اگر باتری ریموت کرکره برقی شما تمام شده باشد، نمی تواند سیگنال هایی که برای باز شدن درب نیاز است را ارسال کند و به احتمال زیاد درب باز نخواهد شد. برای این منظور اولین کاری که باید انجام دهید این است که فرستنده ای که روی دیوار نصب می شود را بررسی کنید و ببینید که آیا به صورت دستی باز می شود یا خیر. در این حالت خواهید فهمید که مشکل از ریموت است یا خیر.
اگر بعد از اینکه ریموت کرکره برقی را فشار دادید، درب باز شد به احتمال زیاد تنها کاری که باید انجام دهید این است که باتری فرستنده خود را عوض کنید. اگر شما بیش از یک فرستنده را برای ورود و خروج در ماشین خود دارید بهتر است همه ی آن ها را تست کنید. تعویض باتری فرستنده در کرکره برقی بسیار آسان است و شما خودتان هم می توانید این کار را انجام دهید. بعد از برداشتن باتری قدیمی فرستنده مطمئن شوید که به علامت مثبت و منفی در باتری توجه کرده اید. هنگامی که باتری را نصب کردید و مجددا درب باز و بسته شد خواهید دید که این مشکل جزئی در کرکره برقی ناشی از ریموت کنترل بوده است.

ضمانت تعمیر کرکره برقی

اینکه شما بتوانید کرکره برقی خود را در کوتاه ترین مدت زمان و با هزینه مناسب تعمیر کنید به شما کمک خواهد کرد که استفاده مناسبی از آن داشته باشید. در واقع زمانی که شما می خواهید از کرکره برقی استفاده کنید و به ویژه زمانی که میخواهید کرکره برقی را خریداری کنید مهم ترین نکته این است که شما حین خرید به ضمانت های موجود در این بخش دقت کنید.
در واقع اگر شما بخواهید یک کرکره برقی را با ضمانت خریداری کنید آنچه که باید بدانید این است که خرید شما تا چه حد معتبر است. شما اگر کرکره برقی خود را با ضمانت خریداری کنید خواهید دید که به آسانی می توانید از آن استفاده کنید و هیچ مشکلی هم وجود نخواهد داشت. در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید در کوتاه ترین مدت زمان و با مراجعه به مرکزی که خرید خود را انجام داده اید این مشکلات را حل کنید. زمانی که شما یک کرکره برقی را با گارانتی خریداری کنید به طور حتم می توانید به آسانی کرکره برقی خود را در کوتاه ترین مدت زمان ممکن تعمیر کنید. با توجه به اینکه قیمت کرکره برقی به صورت روزانه در حال افزایش است این که شما بتوانید از کرکره برقی قدیمی خود استفاده کنید به شما اجازه می دهد که در هزینه ها صرفه جویی کنید. شرکت ما به شما در زمینه تعمیرات و نصب کرکره برقی کمک خواهد کرد و با بالاترین کیفیت خدماتی را به شما عرضه می کند. اگر هم قصد خرید کرکره برقی مناسب با ضمانت و گارانتی و خدمات پس از فروش را داشتید می توانید با تماس بگیرید.

مناطق تحت پوشش آقای کرکره در تهران

آقای کرکره در همه مناطق تهران، تعمیر کرکره برقی انجام می دهد

تعمیر کرکره برقی شمال تهران، تعمیر کرکره برقی غرب تهران، تعمیر کرکره برقی جنوب تهران، تعمیر کرکره برقی شرق تهران، تعمیر کرکره برقی پیروزی، تعمیر کرکره برقی نارمک، تعمیر کرکره برقی تهرانپارس، تعمیر کرکره برقی مجیدیه، تعمیر کرکره برقی ونک، تعمیر کرکره برقی پاسداران، تعمیر کرکره برقی سیدخندان، تعمیر کرکره برقی تجریش، تعمیر کرکره برقی شهرک غرب، تعمیر کرکره برقی سعادت آباد، تعمیر کرکره برقی ستارخان، تعمیر کرکره برقی پونک، تعمیر کرکره برقی شهران، تعمیر کرکره برقی آریاشهر، تعمیر کرکره برقی صادقیه، تعمیر کرکره برقی نواب، تعمیر کرکره برقی ولنجک، تعمیر کرکره برقی قیطریه، تعمیر کرکره برقی کامرانیه، تعمیر کرکره برقی فرمانیه، تعمیر کرکره برقی جردن، تعمیر کرکره برقی آفریقا، تعمیر کرکره برقی میرداماد، تعمیر کرکره برقی امیرآباد، تعمیر کرکره برقی فاطمی، تعمیر کرکره برقی ولیعصر، تعمیر کرکره برقی منیریه، تعمیر کرکره برقی گیشا، تعمیر کرکره برقی جنت آباد، تعمیر کرکره برقی یوسف آباد، تعمیر کرکره برقی عباس آباد، تعمیر کرکره برقی مطهری، تعمیر کرکره برقی افسریه، تعمیر کرکره برقی مرزداران، تعمیر کرکره برقی جمهوری، تعمیر کرکره برقی بهارستان، تعمیر کرکره برقی مولوی، تعمیر کرکره برقی شوش، تعمیر کرکره برقی سعدی، تعمیر کرکره برقی لویزان، تعمیر کرکره برقی هفت تیر، تعمیر کرکره برقی کریمخان، تعمیر کرکره برقی پانزده خرداد، تعمیر کرکره برقی اندرزگو، تعمیر کرکره برقی زعفرانیه، تعمیر کرکره برقی مقدس اردبیلی، تعمیر کرکره برقی اشرفی اصفهانی

امتیازدهی

0 / 5 امتیاز: 4 تعداد رای: 7

امتیاز داده‌شده توسط شما: