تعمیرات کرکره برقی

در حال حاضر در مراکز مسکونی، تجاری، اداری، صنعتی، تفریحی و غیره از درب های اتوماتیک استفاده می شود. درب های اتوماتیک به مانند هر وسیله الکتریکی دیگری دارای یک عمر مفید هستند و پس از آن به مرور زمان اشکالاتی در آنها پدیدار شده و نیاز به تعمیر پیدا می کنند، و به همین دلیل و برای پشتیبانی از این درب ها ما در مجموعه تخصصی مستر کرکره در کار تعمیر درب اتوماتیک را انجام می دهیم. تعمیر درب اتوماتیک یکی از خدماتی است که امروزه با گسترش درب های اتوماتیک نیاز به آن احساس شده است. مجموعه مستر کرکره با دانش و تجربه چنیدن ساله این زمینه توانسته است با همکاری تکنسین های با تجربه خدمات حرفه ای برای تعمیر درب های اتوماتیک ارائه دهد. اگربه دنبال تعمیرکار کرکره برقی در پانزده خرداد تهران و یا تعمیر کرکره برقی در پانزده خرداد تهران هستید میتوانید روی کمک ما حساب کنید. تمامی خدمات کرکره برقی توسط آقای کرکره با پشتیبانی کامل و گارانتی انجام می شود که جهت مشاوره و یا اعزام نیروی تخصصی می توانید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید:

مزایای خرید از آقای کرکره

سرعت پاسخگویی مناسب

هر روز هفته از ساعت ۸ صبح تا ۲۰ پاسخگوی شما هستیم

ارائه پشتیبانی

در صورت بروز مشکل و خرابی شما را پشتیبانی می کنیم

ارائه قیمت مناسب

متناسب با درخواست و نیاز شما، مناسب ترین قیمت را ارائه می کنیم

تیم مجرب و متخصص

بیش از 14 سال است که در زمینه درب های اتومات بصورت تخصصی فعالیت می کنیم

خرابی های رایج در کرکره برقی

در عصر امروز که تکنولوژی حرف اول را میزند و همه ی افراد از تکنولوژی استقبال می کنند کرکره برقی نیز نوعی تکنولوژی محسوب می شود که تقریبا همه از آن استقبال کردنند و در مغازه ها و پارکینگ های خانه و فروشگاه ها و… از آن استفاده می کنند. این مقدار از استقبال ثابت می کند معایبی کمی در کرکره برقی ها وجود دارد. اگر هم عیبی به وجود بیاید بخاطر استفاده ی بیش از حد از آن است که با تعمیر آن به شکل اولش باز می گردد. شما میتوانید تمامی تعمیرات کرکره های برقی خود را با اطمینان کامل به مستر کرکره بسپارید.

  • کره برقی
  • خرابی سنسور چشمی درب کرکره برقی
  • مسیر قرارگیری کرکره برقی به ‌خوبی تراز نشده است.
  • وجود مشکل در فرستنده کرکره
  • چیزی مسیر کرکره برقی را مسدود کرده باشد.
  • فنر کرکره برقی شکسته باشد.
  • حد مجاز پایین آمدن درب به ‌درستی برای کرکره برقی تنظیم ‌نشده است.
  • قطع برق کرکره برقی (به عبارتی پریدن فیوز کرکره برقی)
  • ممکن است درب کرکره برقی به‌صورت دستی قفل‌شده باشد.
تعمیرکار کرکره برقی

خدمات تعمیرات کرکره برقی فوری و شبانه روزی پانزده خرداد تهران

تعمیر کرکره برقی در انواع مختلف دربهای کشویی انجام می شود. تعمیرات کرکره های برقی به صورت فوری حتی در زمینه های مختلف مانند امنیت هم مفید می باشد. تعمیر کرکره های برقی در انواع درب های مختلف انجام می شود. تعمیرات کرکره برقی شبانه روزی تعمیر کرکره مغازه و کرکره درب پارکینگی به دلیل اینگه کرکره یک امر حیاتی برایه امنیت پارکینگ و مغازه دارد و در برخی موارد اشتباه فردی و قیره باعث خرابی درب کرکره برقی میشود تصمیم به راه اندازی تعمیرات شبانه کرکره برقی گرفتیم. می توان گفت که خدمات مختلفی در زمینه تعمیرات کرکره های برقی به صورت فوری و شبانه روزی وجود دارد که شما می توانید در هر زمان از آن ها کمک بگیرید و به آسانی کرکره برقی خود را تعمیر کنید.

ضمانت تعمیر کرکره برقی در پانزده خرداد تهران

مستر کرکره برای تعمیرات خود گارانتی را در نظر گرفته تا مشتریان با اطمینان کامل بهتری تعمبرات خود را به دست متخصصان ما بسپارند. گارانتي صريح عموما ضمانتي است از طرف فروشنده محصول که در آن ميزان کيفيت يا عملکرد آن محصول تضمين شده و مشخص شده تحت چه شرايطي آن کالا مي تواند بازگشت داده شده، تعويض و يا تعمير شود. معمولا اين تضمين به عنوان فرم مخصوصي تحت عنوان گارانتي يا وارانتي همراه با محصول خريداري شده تحويل داده مي شود.

شما میتوانید در هر ساعت از شبانه روز برای تعمیرات کرکره های برقی خود با مستر کرکره تماس گرفته و مشکل خود را با ما حل کنید.

برای تعمیر کرکره برقی پارکینگ نیاز است که کارهایی انجام شود که می توان به آن ها به شرح ذیل اشاره نمود :

الف – روغن کاری کردن کرکره برقی :

این یکی از ساده ترین کارها و شاید بتوان گفت مهم ترین کاری است که در نگهداری و تعمیر کرکره برقی پارکینگ بایستی انجام شود. اسپری روغن روی قطعه های متحرک می تواند در بهبود عملکرد آن ها موثر باشد. این نکته را مد نظر داشته باشید که تمامی قطعات به یک اندازه نیاز به روغن ندارند اما این کار باعث می شود که آب و رطوبت در این قطعات جمع نشده و کارکرد خوبی را ایجاد نماید.

ب – گریس مناسب کرکره برقی :

یکی دیگر از کارهایی که می توان انجام داد این است که برای روان کار کردن قطعات از گریس های با کیفیت استفاده کنید. این کار می تواند طول عمر قطعات را بالاتر برده و در روان کار کردن آن ها تاثیر مناسبی داشته باشد.

ج – تراز نمودن کرکره برقی :

در صورتی که درب کرکره برقی پارکینگ، تراز نباشد بر روی درب فشار مضاعفی ایجاد می شود که باعث می شود هنگام باز شدن درب نتواند وزن را به صورت یکنواخت روی جک و فنر های کرکره برقی قسمت نماید. این مساله در صورتی که مداومت داشته باشد، باعث به خرابی جدی درب کرکره برقی شده و نیاز به تعمیرات جدی پیدا خواهد کرد. تنها کافیست درب را تراز کرده و بدین ترتیب وزن مناسب را به همراه فشاری تنظیم شده بر روی درب اعمال نماید تا به سادگی باز و بسته شده و بر طول عمر قطعات افزوده شود.

اگر می خواهید بدانید که کرکره برقی تراز است ، باید درب را به صورت کامل ببندید. اگر به اپراتور متصل است ، آن را کشیده و بندی که به اهرم متصل است را رها کنید. هنگامی که درب تا نیمه بالا برده شود ، اگر در همان حالت باقی ماند و با سرعت به سمت پایین بازنگشت می توان گفت که کرکره برقی در حالتی خوب و متعادلی قرار دارد.

در صورتی که کرکره برقی تراز نیست، خود دست به کار نشوید. این یک کار تخصصی است و نیاز است که ایمنی های لازم در این خصوص رعایت شود زیرا کرکره های برقی دارای وزن زیادی هستند و در صورتی که بدون تخصص و تجربه دست به این کار بزنید به مساله خواهید خورد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که با آتی دُر تماس گرفته و درخواست کارشناس حرفه ای نموده و به عبارتی کار را به کاردان بسپارید.

این نکته را نیز خوبی است بیان کنیم که در صورتی که کرکره برقی به خوبی تراز نشده باشد در زمان های قطع شدن برق، که نیاز است بصورت دستی باز شود این کار به سختی صورت می گیرد و به حتم دچار مساله خواهید شد در صورتی که کرکره برقی پارکینگ در حالت تراز، به خوبی و با تعادل کامل و صرف کمترین انرژی باز یا بسته می شود.

مناطق تحت پوشش آقای کرکره در تهران

آقای کرکره علاوه بر تعمیر کرکره برقی در پانزده خرداد تهران در همه ی مناطق به تفکیک زیر تعمیرات کرکره ارائه می نماید:

تعمیر کرکره برقی شمال تهران، تعمیر کرکره برقی غرب تهران، تعمیر کرکره برقی جنوب تهران، تعمیر کرکره برقی شرق تهران، تعمیر کرکره برقی پیروزی، تعمیر کرکره برقی نارمک، تعمیر کرکره برقی تهرانپارس، تعمیر کرکره برقی مجیدیه، تعمیر کرکره برقی ونک، تعمیر کرکره برقی پاسداران، تعمیر کرکره برقی سیدخندان، تعمیر کرکره برقی تجریش، تعمیر کرکره برقی شهرک غرب، تعمیر کرکره برقی سعادت آباد، تعمیر کرکره برقی ستارخان، تعمیر کرکره برقی پونک، تعمیر کرکره برقی شهران، تعمیر کرکره برقی آریاشهر، تعمیر کرکره برقی صادقیه، تعمیر کرکره برقی نواب، تعمیر کرکره برقی ولنجک، تعمیر کرکره برقی قیطریه، تعمیر کرکره برقی کامرانیه، تعمیر کرکره برقی فرمانیه، تعمیر کرکره برقی جردن، تعمیر کرکره برقی آفریقا، تعمیر کرکره برقی میرداماد، تعمیر کرکره برقی امیرآباد، تعمیر کرکره برقی فاطمی، تعمیر کرکره برقی ولیعصر، تعمیر کرکره برقی منیریه، تعمیر کرکره برقی گیشا، تعمیر کرکره برقی جنت آباد، تعمیر کرکره برقی یوسف آباد، تعمیر کرکره برقی عباس آباد، تعمیر کرکره برقی مطهری، تعمیر کرکره برقی افسریه، تعمیر کرکره برقی مرزداران، تعمیر کرکره برقی جمهوری، تعمیر کرکره برقی بهارستان، تعمیر کرکره برقی مولوی، تعمیر کرکره برقی شوش، تعمیر کرکره برقی سعدی، تعمیر کرکره برقی لویزان، تعمیر کرکره برقی هفت تیر، تعمیر کرکره برقی کریمخان، تعمیر کرکره برقی پانزده خرداد، تعمیر کرکره برقی اندرزگو، تعمیر کرکره برقی زعفرانیه، تعمیر کرکره برقی مقدس اردبیلی، تعمیر کرکره برقی اشرفی اصفهانی

امتیازدهی

0 / 5 امتیاز: 0 تعداد رای: 0

امتیاز داده‌شده توسط شما: