تعمیر کرکره برقی در شمال تهران

اگر کرکره اتوماتیک شما دچار اختلال و خرابی شده و به دنبال تعمیر کرکره برقی شمال تهران، تعمیرکار کرکره برقی شمال تهران هستید میتوانید روی کمک ما حساب کنید. تمامی خدمات کرکره برقی توسط آقای کرکره با پشتیبانی کامل و گارانتی انجام می شود که جهت مشاوره و یا اعزام نیروی تخصصی می توانید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید:

تعمیرکار کرکره برقی به تمام مناطق شمال تهران توسط آقای کرکره در سریع ترین زمان به محل مورد نظر ارسال می شود. مناطقی همانند: پارک وی، زعفرانیه، ولنجک، پاسداران، میرداماد، فرشته، الهیه و ….

مزایای تعمیر کرکره برقی شمال تهران با آقای کرکره

سرعت پاسخگویی مناسب

هر روز هفته از ساعت ۸ صبح تا ۲۰ پاسخگوی شما هستیم

ارائه پشتیبانی

در صورت بروز مشکل و خرابی شما را پشتیبانی می کنیم

ارائه قیمت مناسب

متناسب با درخواست و نیاز شما، مناسب ترین قیمت را ارائه می کنیم

تیم مجرب و متخصص

بیش از 14 سال است که در زمینه درب های اتومات بصورت تخصصی فعالیت می کنیم

خرابی های رایج در کرکره برقی

خرابی کرکره برقی یا از طول مدت استفاده و استهلاک دستگاه در طول مدت زمان است. یا از استفاده اشتباه و بی دقتی است و یا از خرابی قطعات است. یافتن علت خرابی در کرکره برقی و بررسی و برطرف کردن مشکل، کرکره برقی همانند روز اول برای شما کار خواهد کرد. خرابی کرکره برقی معمولا به صورت مکانیکی و الکترونیکی می باشد.

اگر بعد از زدن ریموت، درب باز نشود، نگران نباشید، ابتدا ریموت را بررسی کنید و از وصل بودن آن مطمئن شوید، در صورتی که ریموت شما مشکلی نداشته باشد با آقای کرکره تماس بگیرید تا شما را تلفنی راهنمایی کنند. درصورتیکه نیاز به تعمیرات داشته باشد در سریعترین زمان نیرو برای شما اعزا می شود. اگر هم که قابل تعمیر و راه اندازی توسط شما باشد به شما اطلاع داده می شود. بهتر است که ابتدا با خرابی های رایج در کرکره برقی آشنا شوید و سپس اقدام به تعمیر آن کنید.

 • تمام شدن باتری کنترل فرستنده کرکره برقی
 • خرابی سنسور چشمی درب کرکره برقی
 • مسیر قرارگیری کرکره برقی به ‌خوبی تراز نشده است.
 • وجود مشکل در فرستنده کرکره
 • چیزی مسیر کرکره برقی را مسدود کرده باشد.
 • فنر کرکره برقی شکسته باشد.
 • حد مجاز پایین آمدن درب به ‌درستی برای کرکره برقی تنظیم ‌نشده است.
 • قطع برق کرکره برقی (به عبارتی پریدن فیوز کرکره برقی)
 • ممکن است درب کرکره برقی به‌صورت دستی قفل‌شده باشد

برحی خرابی هایی که در مغازه ها بصورت متداول اتفاق می افتد:

 • قفل بودن کرکره برقی و استفاده از ریموت برای بالابردن کرکره
 • قرارگرفتن جسمی زیر کرکره برقی در هنگام پایین آمدن کرکره که سبب جدایی شفت از کرکره می شود.
تعمیرکار کرکره برقی شمال تهران

تعمیر کرکره برقی فوری و شبانه روزی در شمال تهران

خرابی کرکره برقی موضوعی جدی است که باید سریع به آن رسیدگی شود. کرکره برقی مصارف و کاربری  مختلفی دارد برای مثال: برای پارکینگ، انبار صنعتی، مغازه و فروشگاه، مراکز تجاری و … . اگر در هر موردی خرابی صورت گیرد چالش های خاص خودش را دارد. برای مثال اگر کرکره برقی پارکینگی دچار خرابی شود برای ورود و خروج خودروی ساکنین مشکلاتی به همراه دارد که ممکن است با یک شب پارک کردن خودرو در بیرون از پارکینگ اتفاق ناگواری رخ دهد که سالها در صدد جبران این خسارت باشید. اگر هم که این موضوع توسط مدیر ساختمان در حال پیگیری باشد و این اتفاقات ناگوار رقم بخورد مسائل پیچیده ای بین ساکنین و مدیر ساختمان روی خواهد داد.

اگر کرکره برقی مربوط به مغازه و مراکز تجاری باشد و دچار خرابی شود، اگر سریع رسیدگی نشود سبب خسارت برای آن مغازه و واحد تجاری می شود و هر روز خرابی معادل خسارت جبران ناپذیر به آن مغازه و مرکز است.

اگر کرکره برقی مربوط به یک انبار صنعتی باشد یک خرابی و تعلل در پیداکردن تعمیرکار کرکره برقی شمال تهران، سبب اختلال در فرایند کارهای صنعتی و تولید می شود چرا که محصولات از داخل انبار امکان ورود و خروج ندارند.

ضمانت تعمیر کرکره برقی در شمال تهران

آقای کرکره با سابقه درخشان از معدود شرکتهای معتبر و دارای مجوزی است که گارانتی و ضمانت قطعه دارد و در جهت پشتیبانی و تعمیرات کرکره برقی به مخاطبین خود اطمینان خاطر می دهد. اگر شما کرکره اتوماتیک خود را از جای معتبر تهیه کرده باشید و دنبال تعمیرکار کرکره برقی در شمال تهران هستید می توانید با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

اگر قبلا از شرکت خوب و معتبری کرکره خود را تهیه کرده باشید احتمالا قطعات تا مدت زمان مشخصی گارانتی داشته باشد که این را متخصص ما در هنگام تعمیرات بررسی می کند. با توجه به گرانی ها و مشکلات اقتصادی تمام سعی خود را می کنیم که با قیمت مناسب کرکره شما را تعمیر کنیم و از تعویض قطعه جلوگیری کنیم. و اگر هم نیاز به نعویض قطعه بود از قطعات با قیمت مناسب و گارانتی استفاده کنیم. تمامی خدمات تعمیرات آقای کرکره شامل گارانتی و پشتیبانی است و شما از این موضوع تا آخر عمر خیالتان راحت خواهد بود.

مناطق تحت پوشش آقای کرکره در تهران

آقای کرکره علاوه بر تعمیر کرکره برقی در شمال تهران در همه ی مناطق به تفکیک زیر تعمیرات کرکره ارائه می نماید:

تعمیر کرکره برقی شمال تهران، تعمیر کرکره برقی غرب تهران، تعمیر کرکره برقی جنوب تهران، تعمیر کرکره برقی شرق تهران، تعمیر کرکره برقی پیروزی، تعمیر کرکره برقی نارمک، تعمیر کرکره برقی تهرانپارس، تعمیر کرکره برقی مجیدیه، تعمیر کرکره برقی ونک، تعمیر کرکره برقی پاسداران، تعمیر کرکره برقی سیدخندان، تعمیر کرکره برقی تجریش، تعمیر کرکره برقی شهرک غرب، تعمیر کرکره برقی سعادت آباد، تعمیر کرکره برقی ستارخان، تعمیر کرکره برقی پونک، تعمیر کرکره برقی شهران، تعمیر کرکره برقی آریاشهر، تعمیر کرکره برقی صادقیه، تعمیر کرکره برقی نواب، تعمیر کرکره برقی ولنجک، تعمیر کرکره برقی قیطریه، تعمیر کرکره برقی کامرانیه، تعمیر کرکره برقی فرمانیه، تعمیر کرکره برقی جردن، تعمیر کرکره برقی آفریقا، تعمیر کرکره برقی میرداماد، تعمیر کرکره برقی امیرآباد، تعمیر کرکره برقی فاطمی، تعمیر کرکره برقی ولیعصر، تعمیر کرکره برقی منیریه، تعمیر کرکره برقی گیشا، تعمیر کرکره برقی جنت آباد، تعمیر کرکره برقی یوسف آباد، تعمیر کرکره برقی عباس آباد، تعمیر کرکره برقی مطهری، تعمیر کرکره برقی افسریه، تعمیر کرکره برقی مرزداران، تعمیر کرکره برقی جمهوری، تعمیر کرکره برقی بهارستان، تعمیر کرکره برقی مولوی، تعمیر کرکره برقی شوش، تعمیر کرکره برقی سعدی، تعمیر کرکره برقی لویزان، تعمیر کرکره برقی هفت تیر، تعمیر کرکره برقی کریمخان، تعمیر کرکره برقی پانزده خرداد، تعمیر کرکره برقی اندرزگو، تعمیر کرکره برقی زعفرانیه، تعمیر کرکره برقی مقدس اردبیلی، تعمیر کرکره برقی اشرفی اصفهانی

امتیازدهی

0 / 5 امتیاز: 0 تعداد رای: 0

امتیاز داده‌شده توسط شما: