تعمیرات کرکره برقی

کرکره های برقی انواع مختلف و متفاوتی دارند که هرکدام از آنها در جاهای مختلفی استفاده می گردند. تعمیرات کرکره برقی یک کار کاملاً تخصصی است، به همین دلیل افراد کمی تخصص و تجربه لازم برای تعمیرات کرکره برقی را دارند. به دلیل ساختار کرکره و پیچیدگی  قطعات استفاده‌ شده در کرکره برقی باید کار نصب و یا تعمیر آن توسط افراد متخصص انجام شود تا ایرادات و خرابی احتمالی به‌راحتی مشخص و تعمیر گردد. موارد اصلی که امکان دارد در کرکره برقی دچار مشکل شود و نیاز به تعمیر داشته باشند، موتور کرکره برقی، تیغه کرکره برقی، تعمیر و تعویض شفت، رسیور و فتوسل و… می‌باشد. با شناسایی قطعه مشکل‌دار و خرابی احتمالی می‌توان به‌راحتی کار تعمیر و یا تعویض آن را انجام داد. اگربه دنبال تعمیرکار کرکره برقی در مطهری تهران و یا تعمیر کرکره برقی در مطهری تهران هستید میتوانید روی کمک ما حساب کنید. تمامی خدمات کرکره برقی توسط آقای کرکره با پشتیبانی کامل و گارانتی انجام می شود که جهت مشاوره و یا اعزام نیروی تخصصی می توانید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید:

مزایای خرید از آقای کرکره

سرعت پاسخگویی مناسب

هر روز هفته از ساعت ۸ صبح تا ۲۰ پاسخگوی شما هستیم

ارائه پشتیبانی

در صورت بروز مشکل و خرابی شما را پشتیبانی می کنیم

ارائه قیمت مناسب

متناسب با درخواست و نیاز شما، مناسب ترین قیمت را ارائه می کنیم

تیم مجرب و متخصص

بیش از 14 سال است که در زمینه درب های اتومات بصورت تخصصی فعالیت می کنیم

خرابی های رایج در کرکره برقی

بعد از گذشت مدت‌زمان زیادی که از کرکره برقی استفاده می‌کنید، امکان خرابی و اختلال در کارکرد کرکره برقی ایجاد می‌شود که با یافتن علت خرابی کرکره برقی و بررسی و برطرف کردن مشکل کرکره برقی، همانند روز اول به‌درستی کار می‌کند. باتجربه و مشاهدات می‌توان گفت که علت خرابی کرکره برقی عوامل بسیاری دخیل می‌باشد. خرابی کرکره برقی به‌صورت مکانیکی و الکترونیکی می‌باشد. برای تعمیر کرکره برقی نیاز به دانش بالایی است و کاری کاملاً تخصصی که افراد اندکی می‌توانند کار تعمیرات کرکره مغازه را اجرایی کنند و باوجود پیچیدگی در ساختار انواع کرکره، لازم است تا تعمیرکار کرکره مغازه قطعات لازم برای کرکره مغازه را به‌خوبی بشناسد و به‌آسانی آن را عیب‌یابی  کند و به رفع مشکلات آن بپردازد:

 • تمام شدن باتری کنترل فرستنده کرکره برقی
 • خرابی سنسور چشمی درب کرکره برقی
 • مسیر قرارگیری کرکره برقی به ‌خوبی تراز نشده است.
 • وجود مشکل در فرستنده کرکره
 • چیزی مسیر کرکره برقی را مسدود کرده باشد.
 • فنر کرکره برقی شکسته باشد.
 • حد مجاز پایین آمدن درب به ‌درستی برای کرکره برقی تنظیم ‌نشده است.
 • قطع برق کرکره برقی (به عبارتی پریدن فیوز کرکره برقی)
 • ممکن است درب کرکره برقی به‌صورت دستی قفل‌شده باشد.
تعمیرات کرکره برقی

خدمات تعمیرات کرکره برقی فوری و شبانه روزی مطهری تهران

سالها فعالیت موفق در زمینه خدمات به ما اموخته است که کمالگرا باشیم و برای ماندگاری در عرصه رقابت باید بهترین بود و رضایت مشتری را فدای هیچ چیز نکنیم و برای رسیدن به بالاترین سطح خدمت رسانی در حوزه تعمیر کرکره های برقی بکوشیم. تخصص تنها راه پیروزی در هر حوزه کاری است و پس از ان تجربه و ابزار می باشد که ضامن موفقیت است و با داشتن چند فاکتور موثر می توان یک سیر صعودی را در جهت اهداف تجربه کرد.

شرکت مستر کرکره با داشتن دانش و تجربه کافی در حوزه های انواع کرکره و تعمیر آن در خدمت شما به صورت شبانه روزی و 24 ساعته خواهد بود و به مشتریان خود ضمانتی مطمعن را ارائه می دهد.

می توان گفت که خدمات مختلفی در زمینه تعمیرات کرکره های برقی به صورت فوری و شبانه روزی وجود دارد که شما می توانید در هر زمان از آن ها کمک بگیرید و به آسانی کرکره برقی خود را تعمیر کنید. فروش و نصب و تعمیر کرکره برقی در انواع مختلف دربهای کشویی انجام می شود.

تعمیرات کرکره های برقی به صورت فوری حتی در زمینه های مختلف مانند امنیت هم مفید می باشد. فروش و نصب و تعمیر کرکره های برقی در انواع درب های مختلف انجام می شود.

ضمانت تعمیر کرکره برقی در مطهری تهران

گارانتی کرکره ها توسط سازنده آن ها بین 2 تا 3 سال می باشد. این عدد با توجه به برند و یا شرکت وارد کننده می تواند متغیر باشد که باید در هنگام خرید به آن توجه کنید. نکته دیگر اینکه شرکت های فروشنده کرکره اتوماتیک نمی توانند گارانتی آن ها را ارائه کنند. بنابراین درصورت بروز هر گونه خطا در عملکرد کرکره باید به کارت گارانتی خود مراجعه کنید. شماره تلفن درج شده بر روی کارت امکان ارتباط شما با شرکت سازنده و یا شرکت وارد کننده را برقرار می کند. بنابراین نباید برای دریافت خدمات، با شرکت فروشنده تماس بگیرید.
زمانی که شما یک کرکره برقی را با گارانتی خریداری کنید به طور حتم می توانید به آسانی کرکره برقی خود را در کوتاه ترین مدت زمان ممکن تعمیر کنید. با توجه به اینکه قیمت کرکره برقی به صورت روزانه در حال افزایش است این که شما بتوانید از کرکره برقی قدیمی خود استفاده کنید به شما اجازه می دهد که در هزینه ها صرفه جویی کنید. شرکت ما به شما در زمینه تعمیرات و نصب کرکره برقی کمک خواهد کرد و با بالاترین کیفیت خدماتی را به شما عرضه می کند. اگر هم قصد خرید کرکره برقی مناسب با ضمانت و گارانتی و خدمات پس از فروش را داشتید می توانید به ما مراجعه کنید.

نقش انواع تیغه در تعمیرات کرکره برقی

همان طور که می دانید تیغه الومینیومی اکسترود بیشترین استفاده را در کرکره های برقی دارند و دلیل ان استقامت بالا و عدم نیاز به روغن کاری و ایمنی در مقابل ضربه و مقاومت در برابر حرارت های بسیار بالا می باشد که در تعمیر کرکره برقی نیز این مزایا می تواند نقش تعیین کننده را ایفا کند.

برای بازسازی نقاط اسیب دیده و تعویض تیغه الومینیومی دوجداره نیاز است تا در ابتدا با بررسی کارشناسی ، ابعاد دچار ایراد تعیین شود تا نیاز به پایین کشیدن کل کرکره نباشد ، زیرا در مواردی نیاز است که تیغه ها به طور کلی از چهارچوب اصلی خارج شوند و عملیات تعویض روی ان اجرایی شود.

تعمیرات کرکره برقی با تیغه الومینیومی نسبت به جنس های دیگر به مراتب پیچیده تر است زیرا اهرم کردن در این مورد امکان پذیر نیست و می تواند باعث شکستگی در بلبرینگ ها شود.

در ساخت این نوع تیغه از سه عدد شمش استفاده شده است که مطابق موارد زیر است:

 • تیغه اول در اصطلاح فابریک و در زبان محاوره ای استاندارد که توصیه شده توسط تیم ماست.
 • تیغه دوم را در بین تولیدکنندگان و شرکت های تعمیرات کرکره برقی با سرشاخه یا DC می شناسند.
 • تیغه سوم نیز که از ضایعات تولید می شود از ذوب کردن انواع الومینیوم ساخته می شود که کم کیفیت ترین است و در تعمیر کرکره های برقی بسیار اسیب پذیر می باشد.

نوع و جنس تیغه ها در ماندگاری و عدم ایجاد الودگی صوتی و از همه مهمتر کارکرد طولانی و بدون ایراد می تواند نقش میدانی ایفا کند پس در خرید کرکره های اتوماتیک دقت کنید که در ساخت از نوع الومینیومی اکسترود فابریک استفاده شده باشد.

دقت کنید که سه نوع ابعاد استاندارد برای این تیغه ها در نظر گرفته شده است که از سایز 60 برای کرکره پارکینگ هایی در ابعاد کوچک ، سایز 80 برای پارکینگ و مراکز فروشگاهی و تجاری و همچنین از سایز 100 برای کارخانجات و تولیدی های صنعتی و بازرگانی.

در صورت اسیب دیدگی در هر سطحی یک تعمیرکار کرکره برقی متخصص می تواند تیغه الومینیومی دوجداره را به طور کامل رفع عیب و تعمیر کند.

در نوع بعدی تیغه های کرکره های اتوماتیک از گالوانیزه و الومینیوم فوم دار استفاده می شود که در اصطلاح صنعتی به ان رول فرمینگ گفته می شود که دارای مقاومت بالا و عایق صوتی قابل قبول است که به دلیل استقامت در مقابل ضربه و فشار می تواند در تعمیر کرکره برقی اختلال ایجاد کند.

نوع سوم را نیز در بالا کامل توضیح دادیم که معروف به پلی کربنات هستند و به دلیل شفافیت نسبت به انواع دیگر است که با شعار شفاف تر از شیشه و محکم تر فولاد در بازار عرضه شده و عایق صوتی و حرارتی قوی می باشند که در تعمیرات و تعویض قطعه کرکره نیز انعطاف پذیر می باشند.

مناطق تحت پوشش آقای کرکره در تهران

آقای کرکره علاوه بر تعمیر کرکره برقی در مطهری تهران در همه ی مناطق به تفکیک زیر تعمیرات کرکره ارائه می نماید:

تعمیر کرکره برقی شمال تهران، تعمیر کرکره برقی غرب تهران، تعمیر کرکره برقی جنوب تهران، تعمیر کرکره برقی شرق تهران، تعمیر کرکره برقی پیروزی، تعمیر کرکره برقی نارمک، تعمیر کرکره برقی تهرانپارس، تعمیر کرکره برقی مجیدیه، تعمیر کرکره برقی ونک، تعمیر کرکره برقی پاسداران، تعمیر کرکره برقی سیدخندان، تعمیر کرکره برقی تجریش، تعمیر کرکره برقی شهرک غرب، تعمیر کرکره برقی سعادت آباد، تعمیر کرکره برقی ستارخان، تعمیر کرکره برقی پونک، تعمیر کرکره برقی شهران، تعمیر کرکره برقی آریاشهر، تعمیر کرکره برقی صادقیه، تعمیر کرکره برقی نواب، تعمیر کرکره برقی ولنجک، تعمیر کرکره برقی قیطریه، تعمیر کرکره برقی کامرانیه، تعمیر کرکره برقی فرمانیه، تعمیر کرکره برقی جردن، تعمیر کرکره برقی آفریقا، تعمیر کرکره برقی میرداماد، تعمیر کرکره برقی امیرآباد، تعمیر کرکره برقی فاطمی، تعمیر کرکره برقی ولیعصر، تعمیر کرکره برقی منیریه، تعمیر کرکره برقی گیشا، تعمیر کرکره برقی جنت آباد، تعمیر کرکره برقی یوسف آباد، تعمیر کرکره برقی عباس آباد، تعمیر کرکره برقی مطهری، تعمیر کرکره برقی افسریه، تعمیر کرکره برقی مرزداران، تعمیر کرکره برقی جمهوری، تعمیر کرکره برقی بهارستان، تعمیر کرکره برقی مولوی، تعمیر کرکره برقی شوش، تعمیر کرکره برقی سعدی، تعمیر کرکره برقی لویزان، تعمیر کرکره برقی هفت تیر، تعمیر کرکره برقی کریمخان، تعمیر کرکره برقی پانزده خرداد، تعمیر کرکره برقی اندرزگو، تعمیر کرکره برقی زعفرانیه، تعمیر کرکره برقی مقدس اردبیلی، تعمیر کرکره برقی اشرفی اصفهانی

امتیازدهی

0 / 5 امتیاز: 0 تعداد رای: 0

امتیاز داده‌شده توسط شما: