تعمیرات کرکره برقی

بعد از گذشت مدت‌زمان زیادی که از کرکره برقی استفاده می‌کنید، امکان خرابی و اختلال در کارکرد کرکره برقی ایجاد می‌شود که با یافتن علت خرابی کرکره برقی و بررسی و برطرف کردن مشکل کرکره برقی، همانند روز اول به‌درستی کار می‌کند. باتجربه و مشاهدات می‌توان گفت که علت خرابی کرکره برقی عوامل بسیاری دخیل می‌باشد. خرابی کرکره برقی به‌صورت مکانیکی و الکترونیکی می‌باشد. درصورتی‌که با زدن ریموت، درب کرکره باز نشود ابتدا باید ریموت را بررسی و از وصل بودن به برق مطمئن شوید، درصورتی‌که ریموت مشکلی نداشته باشد موتور کرکره برقی دچار خرابی شده که باید تعمیر گردد و در صورت کند کار کردن تیغه‌های کرکره، امکان شکستن تیغه‌های کرکره برقی است که نیاز به تعویض دارد.

اگربه دنبال تعمیرکار کرکره برقی در صادقیه تهران و یا تعمیر کرکره برقی درصادقیه تهران هستید میتوانید روی کمک ما حساب کنید. تمامی خدمات کرکره برقی توسط آقای کرکره با پشتیبانی کامل و گارانتی انجام می شود که جهت مشاوره و یا اعزام نیروی تخصصی می توانید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید:

مزایای خرید از آقای کرکره

سرعت پاسخگویی مناسب

هر روز هفته از ساعت ۸ صبح تا ۲۰ پاسخگوی شما هستیم

ارائه پشتیبانی

در صورت بروز مشکل و خرابی شما را پشتیبانی می کنیم

ارائه قیمت مناسب

متناسب با درخواست و نیاز شما، مناسب ترین قیمت را ارائه می کنیم

تیم مجرب و متخصص

بیش از 14 سال است که در زمینه درب های اتومات بصورت تخصصی فعالیت می کنیم

خرابی های رایج در کرکره برقی

بعد از گذشت مدت‌زمان زیادی که از کرکره برقی استفاده می‌کنید، امکان خرابی و اختلال در کارکرد کرکره برقی ایجاد می‌شود که با یافتن علت خرابی کرکره برقی و بررسی و برطرف کردن مشکل کرکره برقی، همانند روز اول به‌درستی کار می‌کند. باتجربه و مشاهدات می‌توان گفت که علت خرابی کرکره برقی عوامل بسیاری دخیل می‌باشد. خرابی کرکره برقی به‌صورت مکانیکی و الکترونیکی می‌باشد.
درصورتی‌که با زدن ریموت، درب کرکره باز نشود ابتدا باید ریموت را بررسی و از وصل بودن به برق مطمئن شوید، درصورتی‌که ریموت مشکلی نداشته باشد موتور کرکره برقی دچار خرابی شده که باید تعمیر گردد و در صورت کند کار کردن تیغه‌های کرکره، امکان شکستن تیغه‌های کرکره برقی است که نیاز به تعویض دارد.

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد، که در هرساعت از شبانه روز کرکره برقی مغازه، گاراژ، پارکینگ و … از کار افتاده باشد، یا بدرستی کار نکند. در این زمان است که وجود یک شرکت حرفه ای خدماتی کرکره اتوماتیک بسیار ضروری می باشد. شرکتی که در کوتاه ترین زمان بتواند به شما کمک کند.

  • تمام شدن باتری کنترل فرستنده کرکره برقی
  • خرابی سنسور چشمی درب کرکره برقی
  • مسیر قرارگیری کرکره برقی به ‌خوبی تراز نشده است.
  • وجود مشکل در فرستنده کرکره
  • چیزی مسیر کرکره برقی را مسدود کرده باشد.
  • فنر کرکره برقی شکسته باشد.
  • حد مجاز پایین آمدن درب به ‌درستی برای کرکره برقی تنظیم ‌نشده است.
  • قطع برق کرکره برقی (به عبارتی پریدن فیوز کرکره برقی)
  • ممکن است درب کرکره برقی به‌صورت دستی قفل‌شده باشد.
تعمیر کرکره برقی

خدمات تعمیرات کرکره برقی فوری و شبانه روزی صادقیه تهران

شرکت مستر کرکره با داشتن دانش و تجربه کافی در حوزه های انواع کرکره و تعمیر آن در خدمت شما به صورت شبانه روزی و 24 ساعته خواهد بود و به مشتریان خود ضمانتی مطمعن را ارائه می دهد. تعمیر کاران حرفه ای و متعهد، مستر کرکره با درک اهمیت و حیاتی بودن نوع کاربرد کرکره اتوماتیک، ارائه خدمت ب شما عزیزان می باشند.

یکی از خدمات ما در بحث تعمیرات کرکره برقی این می باشد که تعمیرکاران متخصص ما در هر ساعت از شبانه روز می توانند برای خدمت رسانی در سرتاسر تهران حاضر شوند. ما با تجربه فراوانی که در این زمینه داریم می توانیم کرکره برقی شما را در اسرع وقت تعمیر کنیم.یکی دیگر از خدمات ما در کرکره برقی سرویس دوره ای کرکره برقی می باشد. در صورت خرید کرکره برقی از سایت ما متخصصان ما به صورت دوره ای از آن بازدید خواهند کرد. به همین علت می باشد که احتمال خرابی کرکره برقی به حداقل خواهد رسید.لازم است بدانید تمام مراحل تعمیرات کرکره برقی در محل انجام می شود بدون آن که نیاز باشد کرکره برقی به جای دیگری حمل شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره می توانید با ما تماس بگیرید.

ضمانت تعمیر کرکره برقی در صادقیه تهران

در تعمیرکاران مستر کرکره، ما می دانیم که انتخاب شرکت تعمیر و نگهداری درب های تجاری مناسب به همان اندازه مهم است که انتخاب تولید کننده درب مناسب را انتخاب کنید. این که آیا شما نیاز فوری به تعمیر درهای ورودی دارید یا می خواهید اطمینان حاصل کنید که ورودی های شما تا حد امکان بدون نیاز به تعمیرات اساسی عمده به کار خود ادامه دهند ، شرکت ما می تواند به نیازهای منحصر به فرد شما کمک کند. یکی از مهم ترین دلایل انتخاب شرکت ما، برای انجام کلیه امور در زمینه کرکره برقی از جمله : نصب کرکره برقی، تعمیرات کرکره برقی، سرویس کرکره و … گارانتی خدمات و محصولات ارائه شده توسط تیم ما می باشد.یک شرکت برای ارائه خدمات خود زمانی تضمین می دهد، که اطمینان کافی از تیم متخصص و حرفه ای و همچنین کیفیت محصولی که ارائه می کند داشته باشد.

شرکت مستر کرکره با افتخار و اطمینان از نحوه و کیفیت خدمات خود، مشتاقانه آماده کمک رسانی و عرضه خدمات می باشد.

مشکل در فرستنده

مسائل زیادی میتواند باعث عدم عملکرد درست فرستنده شود. رایجترین مشکل فرستنده ممکن است دور بودن نسبت به طیف تعریف شده باشید. فاصله مجاز بین کرکره برقی و فرستنده حد مجازی است و خارج از آن، فرستنده عمل نخواهد کرد. اگر شما در حال تلاش برای باز کردن درب ، قبل ازدیدن خانه خود هستید و فرستنده عمل نمیکند، احتمالا فقط از آن دور هستید. وقتی به جلوی خانه خود رسیدید، سپس دکمه فرستنده  را فشار دهید تا درب باز شود.
هنگامی که مطمئنید که در محدوده هستید و هنوز هم  باز نشده، بررسی کنید تا مطمئن شوید که آنتن موتور کرکره برقی مسدود نشده باشد. آنتن نباید مسدود باشد تا به وضوح سیگنال باز و بسته شدن فرستنده درب  را دریافت نماید. همچنین بررسی نمایید که آنتن آسیب ندیده باشد. اگر آنتن آسیب دیده باشد باید به تکنسینهای شرکت رامادر مراجعه نمایید تا آن را با آنتن جدید تعویض نمایند.
اگر متوجه شدید که کرکره برقی بدون فشردن دکمه ای باز و بسته میشود حتما دچار مشکل شده، ولی مشکل میتواند بسیار ساده باشد. اول مطمئن شوید که دکمه فرستنده گیر نکرده باشد. بعنوان مثال ممکن است فرستنده زیر صندلی ماشین قرار گرفته باشد و به آن فشار آمده باشد. همچنین فرکانس فرستنده خود را بررسی نمایید. همسایگان شما ممکن است در همان فرکانس در حال گشودن آن باشند و این امر باعث باز شدن کرکره برقی شما هم می شود. در این صورت اگر فرکانس فرستنده خود را تعویض کنید مشکل رفع خواهد شد.
اگر تمام این مراحل را طی کردید و هنوز هم بی جهت باز می شود، شما ممکن است نیاز به تغییر برنامه فرستنده داشته باشید. نحوه ی انجام این مراحل معمولا در دفترچه راهنمای  درج شده است. شما همچنین میتوانید با تکنسینهای شرکت رامادر تماس بگیرید تا مشکل شما را برطرف نمایند.

مناطق تحت پوشش آقای کرکره در تهران

آقای کرکره علاوه بر تعمیر کرکره برقی در صادقیه تهران در همه ی مناطق به تفکیک زیر تعمیرات کرکره ارائه می نماید:

تعمیر کرکره برقی شمال تهران، تعمیر کرکره برقی غرب تهران، تعمیر کرکره برقی جنوب تهران، تعمیر کرکره برقی شرق تهران، تعمیر کرکره برقی پیروزی، تعمیر کرکره برقی نارمک، تعمیر کرکره برقی تهرانپارس، تعمیر کرکره برقی مجیدیه، تعمیر کرکره برقی ونک، تعمیر کرکره برقی پاسداران، تعمیر کرکره برقی سیدخندان، تعمیر کرکره برقی تجریش، تعمیر کرکره برقی شهرک غرب، تعمیر کرکره برقی سعادت آباد، تعمیر کرکره برقی ستارخان، تعمیر کرکره برقی پونک، تعمیر کرکره برقی شهران، تعمیر کرکره برقی آریاشهر، تعمیر کرکره برقی صادقیه، تعمیر کرکره برقی نواب، تعمیر کرکره برقی ولنجک، تعمیر کرکره برقی قیطریه، تعمیر کرکره برقی کامرانیه، تعمیر کرکره برقی فرمانیه، تعمیر کرکره برقی جردن، تعمیر کرکره برقی آفریقا، تعمیر کرکره برقی میرداماد، تعمیر کرکره برقی امیرآباد، تعمیر کرکره برقی فاطمی، تعمیر کرکره برقی ولیعصر، تعمیر کرکره برقی منیریه، تعمیر کرکره برقی گیشا، تعمیر کرکره برقی جنت آباد، تعمیر کرکره برقی یوسف آباد، تعمیر کرکره برقی عباس آباد، تعمیر کرکره برقی مطهری، تعمیر کرکره برقی افسریه، تعمیر کرکره برقی مرزداران، تعمیر کرکره برقی جمهوری، تعمیر کرکره برقی بهارستان، تعمیر کرکره برقی مولوی، تعمیر کرکره برقی شوش، تعمیر کرکره برقی سعدی، تعمیر کرکره برقی لویزان، تعمیر کرکره برقی هفت تیر، تعمیر کرکره برقی کریمخان، تعمیر کرکره برقی پانزده خرداد، تعمیر کرکره برقی اندرزگو، تعمیر کرکره برقی زعفرانیه، تعمیر کرکره برقی مقدس اردبیلی، تعمیر کرکره برقی اشرفی اصفهانی

امتیازدهی

0 / 5 امتیاز: 0 تعداد رای: 0

امتیاز داده‌شده توسط شما: