تعمیر کرکره های برقی

کرکره اتوماتیک یک نوع از کرکره می باشد که توسط موتورهای ویژه ای عمل بالا و پاپین رفتن کرکره را کنترل می کندامنیت، سرعت و زیبایی در کرکره اتوماتیک حرف اول را میزنددر این کرکره ها از تیغه های مستحکم و مقاومی استفاده می شود که میتوان آن را در رنگهای مختلف سفارش داداین تیغه ها در مقابل سرما و گرما مقاوم بوده و در فصول سرد یا گرم تغییر شکل نمی دهدهم چنین درمقابل سرقت و اقدامات تبهکارانه مقاومت خوبی دارد. شکل جمع شوندگی درب های کرکره ای نیز به دو صورت بالا رونده و جمع شدن از پهلو ممکن می باشد که بسته به مکان مورد .نظر طراحی می شوندنصب  و تعمیر کرکره اتوماتیک برقی بسیار مهم بوده و عمر و دوام آن به طریقه نصب صحیح بستگی دارد.اگربه دنبال تعمیرکار کرکره برقی در شهران تهران و یا تعمیر کرکره برقی شهران تهران هستید میتوانید روی کمک ما حساب کنید. تمامی خدمات کرکره برقی توسط آقای کرکره با پشتیبانی کامل و گارانتی انجام می شود که جهت مشاوره و یا اعزام نیروی تخصصی می توانید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید:

مزایای خرید از آقای کرکره

سرعت پاسخگویی مناسب

هر روز هفته از ساعت ۸ صبح تا ۲۰ پاسخگوی شما هستیم

ارائه پشتیبانی

در صورت بروز مشکل و خرابی شما را پشتیبانی می کنیم

ارائه قیمت مناسب

متناسب با درخواست و نیاز شما، مناسب ترین قیمت را ارائه می کنیم

تیم مجرب و متخصص

بیش از 14 سال است که در زمینه درب های اتومات بصورت تخصصی فعالیت می کنیم

خرابی های رایج در کرکره برقی

تمامی کسانی که از کرکره برقی استفاده می نمایند قطعا زمانی به دنبال دلایل خرابی کرکره برقی خواهند گشت ، چرا که پس از مدت زمانی ممکن است به دلایل مختلفی کرکره های شما به درستی کار نکنند ، به خاطر بسپارید که قبل از اقدام به رفع مشکلات تان حتما از تمامی دلایلی که می توانند برای شما مشکل ساز شوند اطلاع کافی کسب نمایید ، این کار علاوه بر افزایش دانش فنی شما در زمینه تعمیرات سبب می شود تا برخی از موارد کوچک را به راحتی خودتان برطرف کنید. در حقیقت ممکن است شما زمانی که به محل کار یا منزلتان می روید عمل نکردن کرکره برقی شما را شوکه نماید و فعالیت روزانه شما و یا کارکنان تان را مختل کند ، در صورتی که این مشکل را جدی تلقی دادید حتما  از کارشناسان حوزه تعمیر کرکره برقی درخواست کمک کنید.

  • تمام شدن باتری کنترل فرستنده کرکره برقی
  • خرابی سنسور چشمی درب کرکره برقی
  • مسیر قرارگیری کرکره برقی به ‌خوبی تراز نشده است.
  • وجود مشکل در فرستنده کرکره
  • چیزی مسیر کرکره برقی را مسدود کرده باشد.
  • فنر کرکره برقی شکسته باشد.
  • حد مجاز پایین آمدن درب به ‌درستی برای کرکره برقی تنظیم ‌نشده است.
  • قطع برق کرکره برقی (به عبارتی پریدن فیوز کرکره برقی)
  • ممکن است درب کرکره برقی به‌صورت دستی قفل‌شده باشد.
تعمیر کرکره برقی در تهران

خدمات تعمیرات کرکره برقی فوری و شبانه روزی شهران تهران

یکی از خرابی هایه رایج که در شب برایه کرکره پیش می اید موقع بستن مغازه هستش که چیزی زیر کرکره میماند و درب از ریل خارج میشود و اگر بد شانس باشد و یا خودتان پس از خارج شدن بزنید امکان بریده شده کرکره و بیشتر رد کردن میکروسویج و بیشتر حتا شکستن گیربکس میباشد مهم پیشنهاد میدم بعد از خرابی برق دستگاه قطع و یا دیگر ریموت نزنید تا از هزینه و خرابی شما کاسته شود خرابی شدید در شب با امکانت کم سختر میشود دیگر خرابی کرکره الکترونیک مانند سوختن برد و یا کار نکردن ریموت میباشد. تعمیر کرکره برقی از جمله تعویض موتور و تعمیرات موتور کرکره برقی نصب کرکره و رگلاژ ان پخش و نصب انواع موتور و برد و ریموت کرکره نصب جا قفلی کرکره پخش قطعات یدکی به همکاران و مصرف کننده گان انواع چرخ دنده گیربکس و میکروسویچ کرکره هایه ساید و توبلار و امسی نصب و تعمیرات در تهران بیواسطه در کمترین زمان تعمیرات کرکره برقی شبانه روزی انجام میشود.

مستر کرکره به صورت شبانه روزی اماده ارائه خدمات به تمامی مشتریان نیز می باشد کافیست با شماره های قرار گرفته در سایت تماس حاصل بفرمایید.

ضمانت تعمیر کرکره برقی در شهران تهران

اصطلاح گارانتى عهدی است میان دو شخص که در شرایط خاص عملى خواهد شد، به عنوان مثال وقتى شخصى برای تعمیر کرکره برقی خود با شرکت تعمیراتی تماس میگیرد تا مدت معینی بعد از انجام تعمیرات شرکت به مشتریان خود اطمینان میدهد که در صورت بروز هرگونه مشکلی برای کرکره برقی شرکت مسئولیت تعمیر مجدد درب را برعهده گرفته  و موظف بع انجام تعمیر مجدد می باشد. گارانتى در واقع نوعى اطمینان برای مصرف کننده است که محصول خریداری شده  و یا خدمات دریافت شده مطابق با مشخصاتى است که در تبلیغات آمده و اگر مصرف کننده راضى نبود، شرکت حاضر است آن را پس بگیرد یا تعویض و تعمیرکند.

تعمیر کرکره برقی تضمینی تنها در گروه مستر کرکره عملیاتی شده است و این مسئله در تخصصی بودن خدمات ارائه شده نهفته است و ما این تضمین را به شما عزیزان می دهیم که به دلیل استفاده از بهترین متعلقات و ابزارها و قسمت های مختلف درب های اتوماتیک همواره پیشرو در این صنعت حرکت کرده ایم.

شرکت مستر کرکره با افتخار و اطمینان از نحوه و کیفیت خدمات خود، مشتاقانه آماده کمک رسانی و عرضه خدمات می باشد.

روغن کاری کرکره برقی

ساده ترین كاری که هركسی می تواند انجام دهد اسپری روغن کاری کرکره برقی روی قطعات متحرک کرکره برقی است. بخش مهم روغن کاری کرکره برقی این است نیاز تمام قطعات متحرک کرکره برقی به روغن یکسان نیست. لازم به ذكر است كه اصلا از Multi-Use WD 40 برای کرکره برقی پارکینگ استفاده نکنید. اگرچه در جلوگیری از تراکم آب و رطوبت بسیار عالی است اما می تواند روغن های دیگر را نیز دفع كرده یا شستشو دهد. ممکن است  که در ابتدا کار خوب به نظر برسد، اما در دراز مدت باعث خشك شدن غلتک های کرکره برقی خواهد شد.

در نظر داشته باشید که برای روغن کاری کرکره برقی حتما بلبرینگ ، فنر ها و لولا را روغن کاری کنید. با انجام روغن کاری کرکره برقی در زمان مناسب و میتوانید تا حد زیادی از خراب شدن زود هنگام تیغه های کرکره برقی پیشگیری کنید و طول عمر این محصول را افزایش دهید.

دلیل اصلی روغن کاری کرکره برقی این است که فشاری که موتور کرکره برقی در حین بالا و پایین آمدن تیغه ها تحمل میکند را کم کنید. به این تریتیب تیغه ها راحت تر میتوانند تحرک داشته باشند و از ایجاد صدای تیغه ها نیز پیشگیری میشود.

نکته  ای که باید در هنگام روغن کاری کرکره برقی در نظر داشته باشید این است که گاهی مجاز به استفاده از اسپری سلیکون هستید ولی توصیه میکنیم از گریس و Multi-Use WD 40 برای روغن کاری درب کرکره برقی استفاده نکنید.

گریس از ورود رطوبت به داخل جلوگیری میکند ولی در عین حال خاصیت روغن ها را از بین میبرد و در خود حل میکند.

مناطق تحت پوشش آقای کرکره در تهران

آقای کرکره علاوه بر تعمیر کرکره برقی در شهران تهران در همه ی مناطق به تفکیک زیر تعمیرات کرکره ارائه می نماید:

تعمیر کرکره برقی شمال تهران، تعمیر کرکره برقی غرب تهران، تعمیر کرکره برقی جنوب تهران، تعمیر کرکره برقی شرق تهران، تعمیر کرکره برقی پیروزی، تعمیر کرکره برقی نارمک، تعمیر کرکره برقی تهرانپارس، تعمیر کرکره برقی مجیدیه، تعمیر کرکره برقی ونک، تعمیر کرکره برقی پاسداران، تعمیر کرکره برقی سیدخندان، تعمیر کرکره برقی تجریش، تعمیر کرکره برقی شهرک غرب، تعمیر کرکره برقی سعادت آباد، تعمیر کرکره برقی ستارخان، تعمیر کرکره برقی پونک، تعمیر کرکره برقی شهران، تعمیر کرکره برقی آریاشهر، تعمیر کرکره برقی صادقیه، تعمیر کرکره برقی نواب، تعمیر کرکره برقی ولنجک، تعمیر کرکره برقی قیطریه، تعمیر کرکره برقی کامرانیه، تعمیر کرکره برقی فرمانیه، تعمیر کرکره برقی جردن، تعمیر کرکره برقی آفریقا، تعمیر کرکره برقی میرداماد، تعمیر کرکره برقی امیرآباد، تعمیر کرکره برقی فاطمی، تعمیر کرکره برقی ولیعصر، تعمیر کرکره برقی منیریه، تعمیر کرکره برقی گیشا، تعمیر کرکره برقی جنت آباد، تعمیر کرکره برقی یوسف آباد، تعمیر کرکره برقی عباس آباد، تعمیر کرکره برقی مطهری، تعمیر کرکره برقی افسریه، تعمیر کرکره برقی مرزداران، تعمیر کرکره برقی جمهوری، تعمیر کرکره برقی بهارستان، تعمیر کرکره برقی مولوی، تعمیر کرکره برقی شوش، تعمیر کرکره برقی سعدی، تعمیر کرکره برقی لویزان، تعمیر کرکره برقی هفت تیر، تعمیر کرکره برقی کریمخان، تعمیر کرکره برقی پانزده خرداد، تعمیر کرکره برقی اندرزگو، تعمیر کرکره برقی زعفرانیه، تعمیر کرکره برقی مقدس اردبیلی، تعمیر کرکره برقی اشرفی اصفهانی

امتیازدهی

0 / 5 امتیاز: 0 تعداد رای: 0

امتیاز داده‌شده توسط شما: