تعمیرکار کرکره برقی

کرکره برقی امروزه مورد استقبال و استفاده بسیاری از افراد در مکان‌ها و فضاهای مختلف ازجمله مغازه‌ها، فروشگاه‌ها، درب ورودی پارکینگ‌ها و … نصب و اجرا می‌شود این حجم از استقبال نشان‌دهنده این است که معایب کرکره برقی بسیار کم است. تمامی ایرادات موجود در انواع کرکره برقی در سریع ترین زمان ممکن توسط تیم فنی ما قابل رفع می باشد و ما این تضمین را به شما می دهیم که بدون هیچ هزینه اضافی می توانید تا مدت ها از این ابزار کاربردی بهترین استفاده را کنید. اگربه دنبال تعمیرکار کرکره برقی در فرمانیه تهران و یا تعمیر کرکره برقی فرمانیه تهران هستید میتوانید روی کمک ما حساب کنید. تمامی خدمات کرکره برقی توسط آقای کرکره با پشتیبانی کامل و گارانتی انجام می شود که جهت مشاوره و یا اعزام نیروی تخصصی می توانید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید:

مزایای خرید از آقای کرکره

سرعت پاسخگویی مناسب

هر روز هفته از ساعت ۸ صبح تا ۲۰ پاسخگوی شما هستیم

ارائه پشتیبانی

در صورت بروز مشکل و خرابی شما را پشتیبانی می کنیم

ارائه قیمت مناسب

متناسب با درخواست و نیاز شما، مناسب ترین قیمت را ارائه می کنیم

تیم مجرب و متخصص

بیش از 14 سال است که در زمینه درب های اتومات بصورت تخصصی فعالیت می کنیم

خرابی های رایج در کرکره برقی

معایب موجود نیز به دلیل استفاده بیش‌ازاندازه کرکره برقی می‌باشد که با تعمیر جزئی و رگلاژ کرکره برقی نواقص آن برطرف می‌گردد. در ابتدا کرکره‌های برقی مجهز به سیتم برق اضطراری نبودند و در زمان قطع برق امکان باز شدن درب کرکره امکان‌پذیر نبود ولی امروزه با پیشرفت تکنولوژی موتور کرکره برقی این امکان فراهم‌شده و کرکره‌های برقی مجهز به سیستم برق اضطراری شدند. درب کرکره برقی قابلیت استفاده فراوانی دارد و معایب کمی، چون اگر این معایب درب کرکره برقی زیاد بود استفاده از آن روزبه‌روز رواج بیشتری پیدا نمی‌کرد. عیبی که می‌توان برای کرکره برقی در نظر گرفت هزینه بالاتر آن نسبت به سایر درب‌ها است؛ اما مزایا و راحتی که کرکره برقی دارد هزینه نهایی آن را مقرون‌به‌صرفه نموده است.

  • تمام شدن باتری کنترل فرستنده کرکره برقی
  • خرابی سنسور چشمی درب کرکره برقی
  • مسیر قرارگیری کرکره برقی به ‌خوبی تراز نشده است.
  • وجود مشکل در فرستنده کرکره
  • چیزی مسیر کرکره برقی را مسدود کرده باشد.
  • فنر کرکره برقی شکسته باشد.
  • حد مجاز پایین آمدن درب به ‌درستی برای کرکره برقی تنظیم ‌نشده است.
  • قطع برق کرکره برقی (به عبارتی پریدن فیوز کرکره برقی)
  • ممکن است درب کرکره برقی به‌صورت دستی قفل‌شده باشد.
تعمیرات کرکره برقی

خدمات تعمیرات کرکره برقی فوری و شبانه روزی فرمانیه تهران

کرکره های برقی از آن دسته محصولاتی هستند که با توجه به قیمت آنها بسیاری تعمیر را جایگزین تعویض خواهند کرد .مراکز بسیاری در سطح کشور به خصوص تهران وجود دارند که کار تعمیر آنها را انجام خواهند داد که شرکت مستر کرکره با داشتن سابقه ای درخشان در این حوزه و همچنین دادن ضمانت به مشتریان یکی از مراکز مووفق کشور است، که شما عزیزان در مناطق مختلف می توانید درخواست تعمیر یا تعمیر کار به صورت آنلاین دهید و در سریع ترین حالت ممکن نیاز خود را برطرف سازید. تعمیر کرکره برقی از جمله تعویض موتور و تعمیرات موتور کرکره برقی نصب کرکره و رگلاژ ان پخش و نصب انواع موتور و برد و ریموت کرکره نصب جا قفلی کرکره پخش قطعات یدکی به همکاران و مصرف کننده گان انواع چرخ دنده گیربکس و میکروسویچ کرکره هایه ساید و توبلار و امسی نصب و تعمیرات در تهران بیواسطه در کمترین زمان تعمیرات کرکره برقی شبانه روزی انجام میشود.

شرکت مستر کرکره با نیروهای متخصص خود به صورت 24 ساعته در خدمت شما عزیزان خواهد بود

ضمانت تعمیر کرکره برقی در فرمانیه تهران

تعمیر کرکره برقی تضمینی تنها در گروه مستر کرکره عملیاتی شده است و این مسئله در تخصصی بودن خدمات ارائه شده نهفته است و ما این تضمین را به شما عزیزان می دهیم که به دلیل استفاده از بهترین متعلقات و ابزارها و قسمت های مختلف درب های اتوماتیک همواره پیشرو در این صنعت حرکت کرده ایم. تعمیرات کرکره برقی از شغل هایی است که مخاطبین شما باید اطمینان زیادی به حرفه ی شما و گروه شرکت شما داشته باشد و این اطمینان و رضایت میتواند از ظریق گارانتی خدمات و محجصولات شما ایجاد شود. مستر کرکره با چند سال تجربه کاری در این زمینه برای مشتریان خود گانتی پس از تعمیرات را در نظر گرفته که تمامی افراد برای تعمیرات کرکره های برقی خود در مناطق مختلف تهران میتوانند از آن بهرمند شوند.

شرکت مستر کرکره با افتخار و اطمینان از نحوه و کیفیت خدمات خود، مشتاقانه آماده کمک رسانی و عرضه خدمات می باشد.

بررسی دلایل عدم عملکرد کرکره برقی

برای تشخیص معایب و ایرادات درب های اتوماتیک چند فاکتور کلیدی که توسط افراد عادی نیز قابل کنترل است ارائه شده که می تواند قبل از رسیدن تعمیرکار، و حتی برای دادن اطلاعات حدودی به شرکت های تعمیر کرکره برقی کمک کند؛ تا با برآوردهای دقیق تری در محل حاضر شوند.

اولین و مهمترین نکته که در بحث حرکتی نیز مطرح است، تراز نبودن تیغه ها در مسیر عملکرد و عدم توازن ریل و میکروسوئیچ در موتور، که سبب گیر در حرکت کرکره شده و تا حدودی اختلال و صدای ناهنجاری را تولید می کند.

بحث بعدی قطع شدن برق و یا کار نکردن سنسورها و یا کنترلر که به دلیل تمام شدن باتری، پریدن فیوز متصل به موتور و یا قطع اتصالات الکتریکی رخ می دهد که یک بحث کاملا فنی می باشد و حتما باید تعمیرکار کرکره برقی در تهران یا حتی کرج به سرعت در محل حاضر شده و بررسی های میدانی را انجام دهد.

گاهی ممکن است در مسیر رفت و امد کرکره شی یا اشیائی گیر کرده باشد و حتی ممکن است درب اتوماتیک مد نظر ما به صورت دستی قفل شده یعنی موتور در مدت چند ثانیه روشن و خاموش شود و ممکن است قفل و درب دچار درگیری فیزیکی نامتعارفی شوند که در این صورت خطر سقوط وجود دارد.

مناطق تحت پوشش آقای کرکره در تهران

آقای کرکره علاوه بر تعمیر کرکره برقی در فرمانیه تهران در همه ی مناطق به تفکیک زیر تعمیرات کرکره ارائه می نماید:

تعمیر کرکره برقی شمال تهران، تعمیر کرکره برقی غرب تهران، تعمیر کرکره برقی جنوب تهران، تعمیر کرکره برقی شرق تهران، تعمیر کرکره برقی پیروزی، تعمیر کرکره برقی نارمک، تعمیر کرکره برقی تهرانپارس، تعمیر کرکره برقی مجیدیه، تعمیر کرکره برقی ونک، تعمیر کرکره برقی پاسداران، تعمیر کرکره برقی سیدخندان، تعمیر کرکره برقی تجریش، تعمیر کرکره برقی شهرک غرب، تعمیر کرکره برقی سعادت آباد، تعمیر کرکره برقی ستارخان، تعمیر کرکره برقی پونک، تعمیر کرکره برقی شهران، تعمیر کرکره برقی آریاشهر، تعمیر کرکره برقی صادقیه، تعمیر کرکره برقی نواب، تعمیر کرکره برقی ولنجک، تعمیر کرکره برقی قیطریه، تعمیر کرکره برقی کامرانیه، تعمیر کرکره برقی فرمانیه، تعمیر کرکره برقی جردن، تعمیر کرکره برقی آفریقا، تعمیر کرکره برقی میرداماد، تعمیر کرکره برقی امیرآباد، تعمیر کرکره برقی فاطمی، تعمیر کرکره برقی ولیعصر، تعمیر کرکره برقی منیریه، تعمیر کرکره برقی گیشا، تعمیر کرکره برقی جنت آباد، تعمیر کرکره برقی یوسف آباد، تعمیر کرکره برقی عباس آباد، تعمیر کرکره برقی مطهری، تعمیر کرکره برقی افسریه، تعمیر کرکره برقی مرزداران، تعمیر کرکره برقی جمهوری، تعمیر کرکره برقی بهارستان، تعمیر کرکره برقی مولوی، تعمیر کرکره برقی شوش، تعمیر کرکره برقی سعدی، تعمیر کرکره برقی لویزان، تعمیر کرکره برقی هفت تیر، تعمیر کرکره برقی کریمخان، تعمیر کرکره برقی پانزده خرداد، تعمیر کرکره برقی اندرزگو، تعمیر کرکره برقی زعفرانیه، تعمیر کرکره برقی مقدس اردبیلی، تعمیر کرکره برقی اشرفی اصفهانی

امتیازدهی

0 / 5 امتیاز: 0 تعداد رای: 0

امتیاز داده‌شده توسط شما: