تعمیرات گرکره برقی

کرکره ها در انواع ، اندازه و شکل های مختلفی وجود دارند که می توان آنها را به راحتی در مکان های مختلف به اجرا درآورد. کرکره برقی تا حد بسیار زیادی می تواند تضمین کننده و تامین کننده امنیت یک محیط باشد. این محصول دارای تیغه های مقاوم و مستحکم است که مواد سازنده آن ها در هر مدل با دیگری متفاوت است. بهینه کردن مصرف انرژی نیز یکی از مهم ترین نکات و ویژگی های یک کرکره اتوماتیک است. در کنار این ویژگی های مهم یک ویژگی دیگر به نام زیبایی نیز وجود دارد. شما می توانید باز یا بسته شدن را دقیقا همانطور که می خواهید انجام دهید با فشردن یک دکمه، بدون توجه به جایی که در آن قرار دارید. اگربه دنبال تعمیرکار کرکره برقی در آفریقا تهران و یا تعمیر کرکره برقی در آفریقا تهران هستید میتوانید روی کمک ما حساب کنید. تمامی خدمات کرکره برقی توسط آقای کرکره با پشتیبانی کامل و گارانتی انجام می شود که جهت مشاوره و یا اعزام نیروی تخصصی می توانید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید:

مزایای خرید از آقای کرکره

سرعت پاسخگویی مناسب

هر روز هفته از ساعت ۸ صبح تا ۲۰ پاسخگوی شما هستیم

ارائه پشتیبانی

در صورت بروز مشکل و خرابی شما را پشتیبانی می کنیم

ارائه قیمت مناسب

متناسب با درخواست و نیاز شما، مناسب ترین قیمت را ارائه می کنیم

تیم مجرب و متخصص

بیش از 14 سال است که در زمینه درب های اتومات بصورت تخصصی فعالیت می کنیم

خرابی های رایج در کرکره برقی

در صورت هرگونه مشکل ما متعهد خواهیم شد که مشکل را در اسرع وقت برطرف کنیم. بروز مشکل در کرکره برقی که باعث نیاز به تعمیرات کرکره برقی می شود اکثرا نیاز به یک قطعه خاص می باشد. ما با تشخیص سریع این موارد می توانیم بسیار سریع کرکره برقی را تعمیر کنیم. از جمله قطعاتی که باید بررسی کرد می توان به مواردی همچون موتور کرکره اتوماتیک، تیغه کرکره اتوماتیک، رسیور و فتوسل، شفت و… اشاره کرد. اگر شما هم یکی از افرادی هستید که کرکره برقی در خانه یا مغازه خود دارید ممکن است دیر یا زود به تعمیرات کرکره برقی نیاز پیدا کنید. این را باید در نظر داشته باشید که تعمیرات کرکره برقی یکی از موارد حساس تعمیراتی می باشد. موردی که باید در نظر داشته باشید این است که در صورت مواجه با خرابی کرکره برقی هرگز خود شما دست به تعمیر آن نزنید. این کار نیاز به تخصص و دانش بالا دارد که هرکسی نمی تواند به درستی آن را انجام دهد.

  • کره برقی
  • خرابی سنسور چشمی درب کرکره برقی
  • مسیر قرارگیری کرکره برقی به ‌خوبی تراز نشده است.
  • وجود مشکل در فرستنده کرکره
  • چیزی مسیر کرکره برقی را مسدود کرده باشد.
  • فنر کرکره برقی شکسته باشد.
  • حد مجاز پایین آمدن درب به ‌درستی برای کرکره برقی تنظیم ‌نشده است.
  • قطع برق کرکره برقی (به عبارتی پریدن فیوز کرکره برقی)
  • ممکن است درب کرکره برقی به‌صورت دستی قفل‌شده باشد.
تعمیرکار کرکره اتوماتیک

خدمات تعمیرات کرکره برقی فوری و شبانه روزی آفریقا تهران

تعمیرات کرکره برقی یکی از مواردی می باشد اگر به آن نیاز پیدا کنید باید خیلی سریع به آن دسترسی پیدا کنید زیرا خرابی کرکره برقی باعث ایجاد یک حفره امنیتی برای شما می شود و باید حتما آن را رفع کرد. یکی از خدمات ما تعمیرات کرکره برقی در کمترین زمان ممکن می باشد. در هر ساعت از شبانه روز تعمیرات کرکره برقی مغازه، پارکینگ، گاراژ و…. خود را به ما بسپارید. می توان گفت که خدمات مختلفی در زمینه تعمیرات کرکره های برقی به صورت فوری و شبانه روزی وجود دارد که شما می توانید در هر زمان از آن ها کمک بگیرید و به آسانی کرکره برقی خود را تعمیر کنید. فروش و نصب و تعمیر کرکره برقی در انواع مختلف دربهای کشویی انجام می شود. تعمیرات کرکره های برقی به صورت فوری حتی در زمینه های مختلف مانند امنیت هم مفید می باشد. فروش و نصب و تعمیر کرکره های برقی در انواع درب های مختلف انجام می شود.

ضمانت تعمیر کرکره برقی در آفریقا تهران

خدمات پس از فروش کالا و خدمت، نه تنها ضامن بقا و تداوم تولید کنندگان است، بلکه یکی از مهم ترین عوامل موثر برای رقابت در بازار جهانی است. این خدمات شامل حمل و نصب و راه اندازی، تعمیر و نگهداری، تهیه و توزیع قطعات یدکی، مستندسازی، آموزش، تضمین و غیره می باشد و یا کلیه اموری که شرکت پس از فروش کالا به منظور جلب رضایت مشتریان و کمک به آنها برای دریافت بیشترین ارزش از محصولات و خدمات خریداری شده می باشد. در جامعه امروزه به علت توجه خریداران به خدمات پس از فروش شرکت ها سعی دارند با معرفی امکانات خدماتی خود مشتریان و رضایت آنها را مورد توجه قرار دهند.

شرکت ما به شما در زمینه تعمیرات و نصب کرکره برقی کمک خواهد کرد و با بالاترین کیفیت خدماتی را به شما عرضه می کند. اگر هم قصد خرید کرکره برقی مناسب با ضمانت و گارانتی و خدمات پس از فروش را داشتید می توانید به ما مراجعه کنید. شرکت مستر کرکره با افتخار و اطمینان از نحوه و کیفیت خدمات خود، مشتاقانه آماده کمک رسانی و عرضه خدمات می باشد.

تعمیر و رفع اشکال قطع سنسور و برق در کرکره های برقی

اگر دکمه فرستنده کرکره را فشار می دهید و صدای موتور را هم می شنوید ولی کرکره باز نمی شود و درب، حرکت جنبشی نمی کند، سوئیچ قطع برق فعال شده است. هر کرکره برقی یک سوئیچ بر روی کنترلر دارد که در صورت فشار دادن آن، کرکره با ریموت عمل نخواهد کرد، این کار امکان باز و بسته کردن دستی کرکره ها را برای شما فراهم می کند تا خودرو شما در پارکینگ ساختمان گرفتار نشود، تا موقعی که دوباره فعال شود.

گاهی ممکن است این قابلیت به صورت خودکار یا خطای انسانی فعال شده باشد و ارتباط الکتریکی بین موتور و ریموت را مختل کند، که با کمی دقت می توان این مشکل را حل کرد؛ اما در مواردی قطع برق بین سنسور و ریموت و عملکرد موتور بر اثر سهل انگاری نیست و پل های ارتباطی و حتی سیم پیچی، دچار مشکل شده و لازم است تا تعمیرات کرکره برقی در محل و یا کارگاه عملیاتی شود.

نکته ای که لازم است بدانید؛ بحث اتصال برق اضطراری به درب می باشد که با پیشرفت تکنولوژی و لزوم پیش بینی موارد حیاتی؛ نظیر قطعی کلی شهر و لزوم پایین کشیدن کرکره، برای افزایش امنیت به ان توجه شده است.

یکی از خدمات قابل ارائه در مراکز تعمیرات کرکره برقی که در ایران نوین نیز به ان توجه شده است؛ نصب و اتصال UPS به کرکره بوده و تا حدود زیادی، مشکلات الکتریکی این وسیله را در موارد ضرور حل می کند.

مناطق تحت پوشش آقای کرکره در تهران

آقای کرکره علاوه بر تعمیر کرکره برقی در آفریقا تهران در همه ی مناطق به تفکیک زیر تعمیرات کرکره ارائه می نماید:

تعمیر کرکره برقی شمال تهران، تعمیر کرکره برقی غرب تهران، تعمیر کرکره برقی جنوب تهران، تعمیر کرکره برقی شرق تهران، تعمیر کرکره برقی پیروزی، تعمیر کرکره برقی نارمک، تعمیر کرکره برقی تهرانپارس، تعمیر کرکره برقی مجیدیه، تعمیر کرکره برقی ونک، تعمیر کرکره برقی پاسداران، تعمیر کرکره برقی سیدخندان، تعمیر کرکره برقی تجریش، تعمیر کرکره برقی شهرک غرب، تعمیر کرکره برقی سعادت آباد، تعمیر کرکره برقی ستارخان، تعمیر کرکره برقی پونک، تعمیر کرکره برقی شهران، تعمیر کرکره برقی آریاشهر، تعمیر کرکره برقی صادقیه، تعمیر کرکره برقی نواب، تعمیر کرکره برقی ولنجک، تعمیر کرکره برقی قیطریه، تعمیر کرکره برقی کامرانیه، تعمیر کرکره برقی فرمانیه، تعمیر کرکره برقی جردن، تعمیر کرکره برقی آفریقا، تعمیر کرکره برقی میرداماد، تعمیر کرکره برقی امیرآباد، تعمیر کرکره برقی فاطمی، تعمیر کرکره برقی ولیعصر، تعمیر کرکره برقی منیریه، تعمیر کرکره برقی گیشا، تعمیر کرکره برقی جنت آباد، تعمیر کرکره برقی یوسف آباد، تعمیر کرکره برقی عباس آباد، تعمیر کرکره برقی مطهری، تعمیر کرکره برقی افسریه، تعمیر کرکره برقی مرزداران، تعمیر کرکره برقی جمهوری، تعمیر کرکره برقی بهارستان، تعمیر کرکره برقی مولوی، تعمیر کرکره برقی شوش، تعمیر کرکره برقی سعدی، تعمیر کرکره برقی لویزان، تعمیر کرکره برقی هفت تیر، تعمیر کرکره برقی کریمخان، تعمیر کرکره برقی پانزده خرداد، تعمیر کرکره برقی اندرزگو، تعمیر کرکره برقی زعفرانیه، تعمیر کرکره برقی مقدس اردبیلی، تعمیر کرکره برقی اشرفی اصفهانی

امتیازدهی

0 / 5 امتیاز: 0 تعداد رای: 0

امتیاز داده‌شده توسط شما: